PawelGalazka

GET WOW TEAM3GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 9WBA

  • 2021–2026
  • 106 meczów w karierze
  • 11 sezonów
  • 2 drużyny
  • 19pktw 4 meczach
  • 4,8pktna mecz
  • 1,3zbna mecz
  • 0,8astna mecz

Ostatni mecz

W tych rozgrywkach

KategoriaRazemNa mecz
Minuty82 min20:25
Punkty194,8
Zbiórki51,3
— w ataku00,0
— w obronie51,3
Asysty30,8
Przechwyty41,0
Bloki00,0
Straty71,8
Przewinienia41,0
Przewinienia rywali na nim41,0
Ocena (EFF)143,5
  • 40,0%FG6 z 15 z gry
  • 41,7%3P5 z 12 za trzy
  • 66,7%FT2 z 3 z wolnych
RzutyTrafioneOddaneSkuteczność
Rzuty z gry61540,0%
Rzuty za dwa1333,3%
Rzuty za trzy51241,7%
Rzuty wolne2366,7%

Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.

Mecze w tych rozgrywkach

DataRywalWynik
25 paź 2026INDEX MOCYZ56 : 506:22300
18 paź 2026COURT CLANP53 : 7616:37321
11 paź 2026BANKSTERSP42 : 4833:34700
4 paź 2026BLAZERSP59 : 8125:06632

4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.

Cała kariera

2021–2026 · 106 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.

Sezon po sezonie

SezonDrużyna
9WBALiga MistrzówGET WOW TEAM420:25194,81,30,81,00,040,0%41,7%66,7%
8WBALiga MistrzówGET WOW TEAM78:3020,30,40,40,00,00,0%0,0%100,0%
7WBALiga MistrzówGET WOW TEAM811:51141,80,61,00,40,040,0%40,0%100,0%
6WBALiga MistrzówGET WOW TEAM31:5100,00,30,00,00,00,0%0,0%—
5WBA1. LigaGET WOW TEAM520:53306,01,61,20,60,037,0%38,5%—
4WBA2. LigaGET WOW TEAM917:23293,21,21,10,00,028,6%24,1%50,0%
4WBABarażeGET WOW TEAM17:5200,01,00,00,00,00,0%0,0%—
3WBA1. LigaGET WOW TEAM1115:33302,70,71,40,10,025,0%24,2%100,0%
3WBA3. LigaWOLVES728:44608,62,62,11,00,040,8%48,8%0,0%
2WBA1. LigaGET WOW TEAM1017:19232,30,71,00,10,034,8%33,3%50,0%
2WBA3. LigaWOLVES436:214210,51,81,81,00,031,1%33,3%50,0%
1WBA1. LigaGET WOW TEAM612:4081,30,80,80,30,017,6%15,4%—
1WBA3. LigaWOLVES430:315313,31,32,00,50,044,7%41,2%71,4%
UNBA 501. LigaGET WOW TEAM129:5690,80,60,60,30,023,1%25,0%—
UNBA 503. LigaWOLVES346:313210,73,05,31,70,030,6%28,1%50,0%
49. Sezon - Jesień 20211. LigaGET WOW TEAM920:0880,91,01,10,60,010,3%7,4%—
49. Sezon - Jesień 20213. LigaWOLVES232:032713,53,04,51,00,037,5%37,5%—
49. Sezon - Jesień 20212/3 LigaWOLVES144:521717,00,01,01,00,037,5%38,5%—

Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.

Partnerzy

Sponsorzy

© 2026 Liga WBA · Polityka prywatności

Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Basket, ul. Strumykowa 6g m. 21, 03-138 Warszawa · NIP 5243021542

Partner technologiczny

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.