PawelGalazka

GET WOW TEAM25GET WOW TEAM1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021

  • 2021–2026
  • 106 meczów w karierze
  • 11 sezonów
  • 2 drużyny
  • 8pktw 9 meczach
  • 0,9pktna mecz
  • 1,0zbna mecz
  • 1,1astna mecz

Ostatni mecz

W tych rozgrywkach

KategoriaRazemNa mecz
Minuty181 min20:08
Punkty80,9
Zbiórki91,0
— w ataku10,1
— w obronie80,9
Asysty101,1
Przechwyty50,6
Bloki00,0
Straty60,7
Przewinienia131,4
Przewinienia rywali na nim60,7
Ocena (EFF)00,0
  • 10,3%FG3 z 29 z gry
  • 7,4%3P2 z 27 za trzy
  • —FTani jednej próby z wolnych
RzutyTrafioneOddaneSkuteczność
Rzuty z gry32910,3%
Rzuty za dwa1250,0%
Rzuty za trzy2277,4%
Rzuty wolne00—

Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.

Mecze w tych rozgrywkach

DataRywalWynik
16 sty 2022OSTAP RUSZTOWANIAZ84 : 4313:30030
5 gru 2021NIE DAJ ZA TRZYP55 : 6119:38032
28 lis 2021STREETNESS WARSAWZ70 : 645:01001
14 lis 2021UNIMEDP48 : 730:00000
7 lis 2021NTLZ65 : 6425:49212
24 paź 2021BC LITUANICAZ47 : 4420:25001
17 paź 2021TARGOWEKP42 : 5530:46302
10 paź 2021BAT MOCYP43 : 5746:01322
26 wrz 2021PIASECZUSETSP56 : 6120:01000

9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.

Cała kariera

2021–2026 · 106 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.

Sezon po sezonie

SezonDrużyna
9WBALiga MistrzówGET WOW TEAM420:25194,81,30,81,00,040,0%41,7%66,7%
8WBALiga MistrzówGET WOW TEAM78:3020,30,40,40,00,00,0%0,0%100,0%
7WBALiga MistrzówGET WOW TEAM811:51141,80,61,00,40,040,0%40,0%100,0%
6WBALiga MistrzówGET WOW TEAM31:5100,00,30,00,00,00,0%0,0%—
5WBA1. LigaGET WOW TEAM520:53306,01,61,20,60,037,0%38,5%—
4WBA2. LigaGET WOW TEAM917:23293,21,21,10,00,028,6%24,1%50,0%
4WBABarażeGET WOW TEAM17:5200,01,00,00,00,00,0%0,0%—
3WBA1. LigaGET WOW TEAM1115:33302,70,71,40,10,025,0%24,2%100,0%
3WBA3. LigaWOLVES728:44608,62,62,11,00,040,8%48,8%0,0%
2WBA1. LigaGET WOW TEAM1017:19232,30,71,00,10,034,8%33,3%50,0%
2WBA3. LigaWOLVES436:214210,51,81,81,00,031,1%33,3%50,0%
1WBA1. LigaGET WOW TEAM612:4081,30,80,80,30,017,6%15,4%—
1WBA3. LigaWOLVES430:315313,31,32,00,50,044,7%41,2%71,4%
UNBA 501. LigaGET WOW TEAM129:5690,80,60,60,30,023,1%25,0%—
UNBA 503. LigaWOLVES346:313210,73,05,31,70,030,6%28,1%50,0%
49. Sezon - Jesień 20211. LigaGET WOW TEAM920:0880,91,01,10,60,010,3%7,4%—
49. Sezon - Jesień 20213. LigaWOLVES232:032713,53,04,51,00,037,5%37,5%—
49. Sezon - Jesień 20212/3 LigaWOLVES144:521717,00,01,01,00,037,5%38,5%—

Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.

Partnerzy

Sponsorzy

© 2026 Liga WBA · Polityka prywatności

Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Basket, ul. Strumykowa 6g m. 21, 03-138 Warszawa · NIP 5243021542

Partner technologiczny

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.