Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 45 min | 44:52 |
| Punkty | 17 | 17,0 |
| Zbiórki | 0 | 0,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 0 | 0,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 5,0 |
| Przewinienia | 1 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 4 | 4,0 |
- 37,5%FG6 z 16 z gry
- 38,5%3P5 z 13 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 16 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 5 | 13 | 38,5% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2026 · 106 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 20:25 | 19 | 4,8 | 1,3 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 41,7% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 8:30 | 2 | 0,3 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 11:51 | 14 | 1,8 | 0,6 | 1,0 | 0,4 | 0,0 | 40,0% | 40,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 3 | 1:51 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 5 | 20:53 | 30 | 6,0 | 1,6 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 37,0% | 38,5% | — |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 17:23 | 29 | 3,2 | 1,2 | 1,1 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 24,1% | 50,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 7:52 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 15:33 | 30 | 2,7 | 0,7 | 1,4 | 0,1 | 0,0 | 25,0% | 24,2% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 7 | 28:44 | 60 | 8,6 | 2,6 | 2,1 | 1,0 | 0,0 | 40,8% | 48,8% | 0,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 17:19 | 23 | 2,3 | 0,7 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 34,8% | 33,3% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 4 | 36:21 | 42 | 10,5 | 1,8 | 1,8 | 1,0 | 0,0 | 31,1% | 33,3% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 6 | 12:40 | 8 | 1,3 | 0,8 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 17,6% | 15,4% | — |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 4 | 30:31 | 53 | 13,3 | 1,3 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 44,7% | 41,2% | 71,4% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 9:56 | 9 | 0,8 | 0,6 | 0,6 | 0,3 | 0,0 | 23,1% | 25,0% | — |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 3 | 46:31 | 32 | 10,7 | 3,0 | 5,3 | 1,7 | 0,0 | 30,6% | 28,1% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 20:08 | 8 | 0,9 | 1,0 | 1,1 | 0,6 | 0,0 | 10,3% | 7,4% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 2 | 32:03 | 27 | 13,5 | 3,0 | 4,5 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 37,5% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 1 | 44:52 | 17 | 17,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 38,5% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






