PawełKosiarz
- 2021–2026
- 33 mecze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 83pktw karierze
- 2,5pktna mecz
- 1,9zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 494 min | 14:58 |
| Punkty | 83 | 2,5 |
| Zbiórki | 63 | 1,9 |
| — w ataku | 18 | 0,5 |
| — w obronie | 45 | 1,4 |
| Asysty | 25 | 0,8 |
| Przechwyty | 14 | 0,4 |
| Bloki | 5 | 0,2 |
| Straty | 12 | 0,4 |
| Przewinienia | 34 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 115 | 3,5 |
- 35,4%FG34 z 96 z gry
- 25,6%3P10 z 39 za trzy
- 83,3%FT5 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 96 | 35,4% |
| Rzuty za dwa | 24 | 57 | 42,1% |
| Rzuty za trzy | 10 | 39 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 5 | 6 | 83,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 1 | 13:46 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 1 | 17:16 | 3 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 33,3% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 1 | 13:46 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 14:58 | 9 | 1,8 | 1,8 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 40,0% | 25,0% | — |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 3 | 15:39 | 10 | 3,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 57,1% | 66,7% | — |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 5 | 13:34 | 10 | 2,0 | 1,8 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 26,3% | 0,0% | — |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 16:26 | 20 | 2,5 | 2,3 | 1,1 | 0,5 | 0,3 | 31,8% | 25,0% | 75,0% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 5 | 11:38 | 14 | 2,8 | 2,0 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 17:23 | 17 | 4,3 | 2,8 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 35,0% | 20,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






