PawełMigo
34MM PROBASKET1. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2026
- 49 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 65pktw 5 meczach
- 13,0pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 5,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 161 min | 32:14 |
| Punkty | 65 | 13,0 |
| Zbiórki | 32 | 6,4 |
| — w ataku | 12 | 2,4 |
| — w obronie | 20 | 4,0 |
| Asysty | 25 | 5,0 |
| Przechwyty | 8 | 1,6 |
| Bloki | 3 | 0,6 |
| Straty | 7 | 1,4 |
| Przewinienia | 12 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 100 | 20,0 |
- 57,1%FG28 z 49 z gry
- 50,0%3P3 z 6 za trzy
- 54,5%FT6 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 49 | 57,1% |
| Rzuty za dwa | 25 | 43 | 58,1% |
| Rzuty za trzy | 3 | 6 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 11 | 54,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach MM PROBASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 lut 2021 | Z56 : 54 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 lut 2021 | P88 : 95 | 47:53 | 21 | 13 | 6 | |
| 20 gru 2020 | Z70 : 49 | 43:49 | 13 | 6 | 7 | |
| 6 gru 2020 | Z87 : 54 | 41:34 | 15 | 3 | 5 | |
| 29 lis 2020 | Z109 : 52 | 27:56 | 16 | 10 | 7 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 49 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 4 | 30:05 | 26 | 6,5 | 5,8 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 45,0% | 33,3% | 77,8% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 6 | 25:43 | 33 | 5,5 | 4,7 | 1,7 | 1,0 | 0,2 | 59,1% | 66,7% | 55,6% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 1 | 24:31 | 8 | 8,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 7 | 36:28 | 61 | 8,7 | 8,4 | 2,3 | 1,9 | 0,3 | 54,3% | 44,4% | 58,3% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 30:17 | 89 | 8,9 | 5,2 | 2,7 | 1,3 | 0,2 | 53,7% | 16,7% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 32:39 | 64 | 5,8 | 7,1 | 1,6 | 0,5 | 0,2 | 42,4% | 16,7% | 86,7% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 5 | 33:12 | 43 | 8,6 | 6,8 | 3,8 | 1,2 | 0,6 | 38,8% | 33,3% | 40,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 5 | 32:14 | 65 | 13,0 | 6,4 | 5,0 | 1,6 | 0,6 | 57,1% | 50,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






