PawelNachman
- 2023–2025
- 41 meczów
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 319pktw karierze
- 7,8pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1226 min | 29:55 |
| Punkty | 319 | 7,8 |
| Zbiórki | 113 | 2,8 |
| — w ataku | 33 | 0,8 |
| — w obronie | 80 | 2,0 |
| Asysty | 128 | 3,1 |
| Przechwyty | 53 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 95 | 2,3 |
| Przewinienia | 87 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 60 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 221 | 5,4 |
- 31,8%FG125 z 393 z gry
- 19,4%3P28 z 144 za trzy
- 57,7%FT41 z 71 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 125 | 393 | 31,8% |
| Rzuty za dwa | 97 | 249 | 39,0% |
| Rzuty za trzy | 28 | 144 | 19,4% |
| Rzuty wolne | 41 | 71 | 57,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 6 | 29:49 | 34 | 5,7 | 2,2 | 3,2 | 1,2 | 0,0 | 34,1% | 11,8% | 20,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 12 | 26:30 | 71 | 5,9 | 1,9 | 3,3 | 1,6 | 0,0 | 32,2% | 31,0% | 46,2% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 31:43 | 5 | 5,0 | 3,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
| 4WBA3. Liga | DREAM TEAM | 12 | 33:03 | 111 | 9,3 | 3,3 | 3,2 | 0,9 | 0,1 | 35,8% | 10,0% | 61,3% |
| 3WBA3. Liga | DREAM TEAM PARTNERS INTERNATIONAL | 10 | 30:08 | 98 | 9,8 | 3,4 | 2,3 | 1,4 | 0,0 | 26,9% | 21,8% | 82,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






