Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 116 min | 16:35 |
| Punkty | 16 | 2,3 |
| Zbiórki | 16 | 2,3 |
| — w ataku | 4 | 0,6 |
| — w obronie | 12 | 1,7 |
| Asysty | 4 | 0,6 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 12 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 16 | 2,3 |
- 25,0%FG6 z 24 z gry
- 15,4%3P2 z 13 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 24 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 4 | 11 | 36,4% |
| Rzuty za trzy | 2 | 13 | 15,4% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 sty 2022 | P52 : 78 | 18:26 | 2 | 3 | 2 | |
| 18 sty 2022 | Z53 : 49 | 14:40 | 2 | 2 | 0 | |
| 28 lis 2021 | P50 : 54 | 17:04 | 0 | 2 | 0 | |
| 14 lis 2021 | P63 : 83 | 13:01 | 2 | 3 | 0 | |
| 7 lis 2021 | Z61 : 46 | 23:25 | 0 | 2 | 0 | |
| 10 paź 2021 | P61 : 71 | 16:16 | 5 | 0 | 2 | |
| 26 wrz 2021 | Z61 : 57 | 13:16 | 5 | 4 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 42 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 3 | 20:19 | 6 | 2,0 | 2,0 | 2,3 | 0,3 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 16:02 | 15 | 3,0 | 2,2 | 1,2 | 1,0 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 9:32 | 9 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 36,4% | 25,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 3 | 14:23 | 5 | 1,7 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 25,0% | 20,0% | — |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 9:22 | 3 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 14:14 | 4 | 0,8 | 2,4 | 0,2 | 0,2 | 0,0 | 15,4% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 10 | 23:08 | 34 | 3,4 | 3,0 | 1,4 | 1,8 | 0,1 | 39,5% | 33,3% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 7 | 16:35 | 16 | 2,3 | 2,3 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 25,0% | 15,4% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






