PawelRatkowski
- 2022–2024
- 18 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 209pktw karierze
- 11,6pktna mecz
- 13,8zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 607 min | 33:42 |
| Punkty | 209 | 11,6 |
| Zbiórki | 248 | 13,8 |
| — w ataku | 87 | 4,8 |
| — w obronie | 161 | 8,9 |
| Asysty | 65 | 3,6 |
| Przechwyty | 29 | 1,6 |
| Bloki | 15 | 0,8 |
| Straty | 52 | 2,9 |
| Przewinienia | 34 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 62 | 3,4 |
| Ocena (EFF) | 402 | 22,3 |
- 50,0%FG79 z 158 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 60,2%FT50 z 83 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 79 | 158 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 78 | 155 | 50,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 50 | 83 | 60,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 33:34 | 72 | 10,3 | 14,3 | 2,9 | 1,1 | 0,7 | 50,8% | — | 53,3% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 35:16 | 98 | 12,3 | 13,1 | 3,8 | 2,1 | 1,0 | 52,5% | 0,0% | 66,7% |
| 3WBABaraże | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 35:46 | 13 | 13,0 | 12,0 | 5,0 | 2,0 | 1,0 | 55,6% | — | 60,0% |
| 1WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 2 | 26:54 | 26 | 13,0 | 15,5 | 5,0 | 1,0 | 0,5 | 40,7% | 50,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






