PawełRutczyński
- 2021–2026
- 88 meczów
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 416pktw karierze
- 4,7pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2175 min | 24:43 |
| Punkty | 416 | 4,7 |
| Zbiórki | 405 | 4,6 |
| — w ataku | 157 | 1,8 |
| — w obronie | 248 | 2,8 |
| Asysty | 50 | 0,6 |
| Przechwyty | 21 | 0,2 |
| Bloki | 9 | 0,1 |
| Straty | 84 | 1,0 |
| Przewinienia | 216 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 80 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 612 | 7,0 |
- 50,9%FG178 z 350 z gry
- 25,0%3P5 z 20 za trzy
- 62,5%FT55 z 88 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 178 | 350 | 50,9% |
| Rzuty za dwa | 173 | 330 | 52,4% |
| Rzuty za trzy | 5 | 20 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 55 | 88 | 62,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 16:04 | 9 | 2,3 | 2,8 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 13 | 18:52 | 32 | 2,5 | 3,2 | 0,7 | 0,2 | 0,1 | 48,5% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 21:18 | 19 | 2,1 | 3,8 | 0,3 | 0,3 | 0,1 | 36,0% | — | 20,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 9 | 25:34 | 47 | 5,2 | 4,4 | 0,3 | 0,2 | 0,0 | 55,3% | 100,0% | 57,1% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 8 | 29:58 | 85 | 10,6 | 7,0 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 63,8% | 33,3% | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 10 | 25:12 | 35 | 3,5 | 4,8 | 0,2 | 0,2 | 0,1 | 40,5% | 0,0% | 50,0% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 17:16 | 0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 10 | 28:41 | 54 | 5,4 | 5,8 | 0,9 | 0,4 | 0,5 | 46,7% | 40,0% | 90,9% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 11 | 30:40 | 72 | 6,5 | 5,6 | 0,6 | 0,2 | 0,1 | 42,9% | 0,0% | 72,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 13 | 23:53 | 63 | 4,8 | 3,8 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 66,7% | 0,0% | 43,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






