PawełSzymanowski
9KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 9WBA
- 2020–2026
- 29 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 12pktw 2 meczach
- 6,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 1,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 39,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,3%
- 27,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,5%
- 18,2%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,6%
Średnia ligi to średnia z 73 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 3 / 8 | 37,5% | 45,7% |
| Półdystans | 0 / 1 | 0,0% | 47,1% |
| Za trzy | 0 / 2 | 0,0% | 28,7% |
| Razem z gry | 3 / 11 | 27,3% | 40,5% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 12najwięcej punktówz PSZENICZNY SMOOTHIE, 18 paź 2026
- 8najwięcej zbiórekz PSZENICZNY SMOOTHIE, 18 paź 2026
- 3najwięcej asystz PSZENICZNY SMOOTHIE, 18 paź 2026
- 9najlepszy mecz (EFF)12 pkt, 8 zb, 3 as — z PSZENICZNY SMOOTHIE, 18 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 29 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 955 min | 32:56 |
| Punkty | 405 | 14,0 |
| Zbiórki | 182 | 6,3 |
| — w ataku | 44 | 1,5 |
| — w obronie | 138 | 4,8 |
| Asysty | 100 | 3,4 |
| Przechwyty | 46 | 1,6 |
| Bloki | 8 | 0,3 |
| Straty | 70 | 2,4 |
| Przewinienia | 48 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 109 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 483 | 16,7 |
- 49,0%FG147 z 300 z gry
- 36,6%3P26 z 71 za trzy
- 70,8%FT85 z 120 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 147 | 300 | 49,0% |
| Rzuty za dwa | 121 | 229 | 52,8% |
| Rzuty za trzy | 26 | 71 | 36,6% |
| Rzuty wolne | 85 | 120 | 70,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 10 maj 2026
- Mecz 5+ przechwytówz ORLY TEMIDY, 9 lis 2025
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z RUN'N GUN, 15 lis 2025
- Double-double6 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 17 maj 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 405
- 25 meczówrozegranych meczów: 27
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
RUN'N GUN15 lis 202527pkt3zb4as31eff
INDEX MOCY17 maj 202625pkt14zb1as31eff
HUTNICZE WILKI10 maj 202622pkt12zb8as31eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






