PawelTarnowski
17OUTLAW BALLERS2. Liga · 9WBA
- 2020–2026
- 107 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 4 drużyny
- 18pktw 5 meczach
- 3,6pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 3,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 47,4%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,0%
- 47,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,1%
- 78,9%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,2%
Średnia ligi to średnia z 127 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 4 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 100,0%z gry w końcówkach1 z 1 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 2 / 3 | 66,7% | 44,1% |
| Półdystans | 1 / 1 | 100,0% | 42,8% |
| Za trzy | 4 / 15 | 26,7% | 26,7% |
| Razem z gry | 7 / 19 | 36,8% | 38,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 8najwięcej punktówz NIE DAJ ZA TRZY, 17 paź 2026
- 4najwięcej zbiórekz NIE DAJ ZA TRZY, 17 paź 2026
- 5najwięcej asystz NIE DAJ ZA TRZY, 17 paź 2026
- 17najlepszy mecz (EFF)8 pkt, 4 zb, 5 as — z NIE DAJ ZA TRZY, 17 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 107 meczów · 12 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3702 min | 34:36 |
| Punkty | 751 | 7,0 |
| Zbiórki | 483 | 4,5 |
| — w ataku | 102 | 1,0 |
| — w obronie | 381 | 3,6 |
| Asysty | 288 | 2,7 |
| Przechwyty | 110 | 1,0 |
| Bloki | 23 | 0,2 |
| Straty | 198 | 1,9 |
| Przewinienia | 171 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 95 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 959 | 9,0 |
- 40,5%FG310 z 766 z gry
- 27,3%3P83 z 304 za trzy
- 53,3%FT48 z 90 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 310 | 766 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 227 | 462 | 49,1% |
| Rzuty za trzy | 83 | 304 | 27,3% |
| Rzuty wolne | 48 | 90 | 53,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst6 razy · ostatnio z WARSAW GREEN GOOSE, 8 lis 2025
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z WARSAW GREEN GOOSE, 23 lis 2024
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z WARSAW GREEN GOOSE, 8 lis 2025
- Double-double4 razy · ostatnio z DRUZYNA WYBUCH, 15 mar 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 751
- 50 meczówrozegranych meczów: 105
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
MJSWISH BALLERS17 lis 202414pkt5zb11as23eff
WARSAW GREEN GOOSE8 lis 202516pkt9zb7as22eff
TEKOpro6 mar 202118pkt6zb1as21eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






