PawelWlodarczyk
- 2023–2025
- 29 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 64pktw karierze
- 2,2pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 0,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 391 min | 13:29 |
| Punkty | 64 | 2,2 |
| Zbiórki | 49 | 1,7 |
| — w ataku | 17 | 0,6 |
| — w obronie | 32 | 1,1 |
| Asysty | 12 | 0,4 |
| Przechwyty | 12 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 22 | 0,8 |
| Przewinienia | 27 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 51 | 1,8 |
- 29,7%FG27 z 91 z gry
- 26,3%3P10 z 38 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 91 | 29,7% |
| Rzuty za dwa | 17 | 53 | 32,1% |
| Rzuty za trzy | 10 | 38 | 26,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 3 | 3:35 | 2 | 0,7 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 5 | 14:16 | 5 | 1,0 | 2,4 | 0,2 | 0,6 | 0,0 | 15,4% | 25,0% | — |
| 4WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 7 | 13:07 | 24 | 3,4 | 1,1 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 45,5% | 36,4% | — |
| 3WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 7 | 13:41 | 7 | 1,0 | 1,7 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 13,0% | 12,5% | — |
| 2WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 7 | 17:20 | 26 | 3,7 | 1,9 | 0,6 | 1,0 | 0,0 | 35,5% | 28,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






