PetarStankovic
- 2021–2023
- 40 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 153pktw karierze
- 3,8pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1040 min | 26:00 |
| Punkty | 153 | 3,8 |
| Zbiórki | 94 | 2,4 |
| — w ataku | 19 | 0,5 |
| — w obronie | 75 | 1,9 |
| Asysty | 90 | 2,3 |
| Przechwyty | 54 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 81 | 2,0 |
| Przewinienia | 91 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 61 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 135 | 3,4 |
- 24,6%FG49 z 199 z gry
- 22,6%3P14 z 62 za trzy
- 61,2%FT41 z 67 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 199 | 24,6% |
| Rzuty za dwa | 35 | 137 | 25,5% |
| Rzuty za trzy | 14 | 62 | 22,6% |
| Rzuty wolne | 41 | 67 | 61,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 23:44 | 30 | 3,0 | 1,8 | 2,1 | 0,7 | 0,0 | 25,7% | 0,0% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 22:21 | 24 | 3,4 | 0,7 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | 27,3% | 17,6% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 26:07 | 36 | 3,6 | 2,9 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 24,5% | 31,6% | 33,3% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 26:47 | 17 | 2,8 | 2,0 | 1,5 | 1,3 | 0,0 | 18,5% | 0,0% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 24:52 | 12 | 6,0 | 4,5 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 44,4% | 80,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 5 | 35:00 | 34 | 6,8 | 4,2 | 2,4 | 2,6 | 0,2 | 21,4% | 14,3% | 68,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






