PiotrAbramowicz
35YOUNG OLD TEAM ONE3. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 27 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 51pktw 7 meczach
- 7,3pktna mecz
- 6,9zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 224 min | 31:56 |
| Punkty | 51 | 7,3 |
| Zbiórki | 48 | 6,9 |
| — w ataku | 19 | 2,7 |
| — w obronie | 29 | 4,1 |
| Asysty | 11 | 1,6 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 7 | 1,0 |
| Straty | 10 | 1,4 |
| Przewinienia | 6 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 85 | 12,1 |
- 45,7%FG21 z 46 z gry
- 25,0%3P1 z 4 za trzy
- 72,7%FT8 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 46 | 45,7% |
| Rzuty za dwa | 20 | 42 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 11 | 72,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM ONE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P56 : 89 | 21:55 | 7 | 4 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z83 : 54 | 30:48 | 8 | 7 | 1 | |
| 23 lis 2025 | Z76 : 51 | 28:22 | 4 | 6 | 3 | |
| 16 lis 2025 | Z75 : 28 | 31:10 | 8 | 9 | 2 | |
| 19 paź 2025 | P65 : 90 | 34:04 | 8 | 5 | 1 | |
| 12 paź 2025 | P57 : 63 | 37:07 | 4 | 9 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P57 : 60 | 40:06 | 12 | 8 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 27 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 23:20 | 13 | 6,5 | 7,5 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 90,0% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 9 | 33:06 | 97 | 10,8 | 6,3 | 1,4 | 0,7 | 0,6 | 59,4% | 40,0% | 56,5% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 7 | 31:56 | 51 | 7,3 | 6,9 | 1,6 | 0,9 | 1,0 | 45,7% | 25,0% | 72,7% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 9 | 37:55 | 158 | 17,6 | 11,1 | 1,3 | 0,6 | 1,0 | 52,4% | 0,0% | 68,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






