PiotrCzepukojc
- 2020–2024
- 23 mecze
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 137pktw karierze
- 6,0pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 548 min | 23:49 |
| Punkty | 137 | 6,0 |
| Zbiórki | 137 | 6,0 |
| — w ataku | 46 | 2,0 |
| — w obronie | 91 | 4,0 |
| Asysty | 18 | 0,8 |
| Przechwyty | 15 | 0,7 |
| Bloki | 9 | 0,4 |
| Straty | 24 | 1,0 |
| Przewinienia | 43 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 178 | 7,7 |
- 39,2%FG60 z 153 z gry
- 0,0%3P0 z 11 za trzy
- 44,7%FT17 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 60 | 153 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 60 | 142 | 42,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 11 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 17 | 38 | 44,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 2 | 28:26 | 16 | 8,0 | 8,0 | 2,0 | 1,5 | 0,5 | 44,4% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 5 | 23:08 | 28 | 5,6 | 5,0 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 4 | 26:04 | 34 | 8,5 | 6,5 | 1,3 | 0,8 | 0,5 | 50,0% | 0,0% | 75,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HAWAJSKI SNIEG | 4 | 29:25 | 21 | 5,3 | 7,0 | 0,5 | 1,0 | 1,3 | 29,0% | 0,0% | 60,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 8 | 19:11 | 38 | 4,8 | 5,3 | 0,3 | 0,3 | 0,1 | 32,7% | 0,0% | 30,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






