PiotrDąbrowski
0Mlode WilkiTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2026
- 145 meczów w karierze
- 14 sezonów
- 4 drużyny
- 91pktw 3 meczach
- 30,3pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 3,7astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 66,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 43,8%
- 62,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 41,8%
- 44,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,2%
Średnia ligi to średnia z 98 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 32najwięcej punktówz FOR THE WIN, 3 cze 2021
- 5najwięcej zbiórekz FASOLKI, 30 maj 2021
- 5najwięcej asystz HANTLE I GARY, 13 cze 2021
- 30najlepszy mecz (EFF)30 pkt, 5 zb, 4 as — z FASOLKI, 30 maj 2021
- 33 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 33 mecze z 20+ pktz 3 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 145 meczów · 14 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 5608 min | 38:40 |
| Punkty | 2694 | 18,6 |
| Zbiórki | 373 | 2,6 |
| — w ataku | 75 | 0,5 |
| — w obronie | 298 | 2,1 |
| Asysty | 650 | 4,5 |
| Przechwyty | 139 | 1,0 |
| Bloki | 5 | 0,0 |
| Straty | 409 | 2,8 |
| Przewinienia | 194 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 444 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 2192 | 15,1 |
- 44,5%FG943 z 2119 z gry
- 35,2%3P389 z 1104 za trzy
- 83,3%FT419 z 503 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 943 | 2119 | 44,5% |
| Rzuty za dwa | 554 | 1015 | 54,6% |
| Rzuty za trzy | 389 | 1104 | 35,2% |
| Rzuty wolne | 419 | 503 | 83,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów14 razy · ostatnio z BC LITUANICA, 9 maj 2026
- Mecz 7+ asyst28 razy · ostatnio z GET WOW TEAM, 27 wrz 2026
- Mecz 5+ przechwytówz RUN'N GUN, 20 gru 2020
- Mecz 4+ trójki45 razy · ostatnio z TARGOWEK, 25 paź 2026
- Double-double7 razy · ostatnio z BANKSTERS, 19 kwi 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 2694
- 50 meczówrozegranych meczów: 145
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 14
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
CM PETRA MEDICA24 paź 202036pkt2zb5as41eff
OSTAP RUSZTOWANIA7 mar 202143pkt3zb3as35eff
POLIBUDA12 maj 202430pkt4zb7as32eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






