
PiotrDlugozima
3UKS BASKET TARCZYN3. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 35 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 65pktw 8 meczach
- 8,1pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 0,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 256 min | 31:57 |
| Punkty | 65 | 8,1 |
| Zbiórki | 27 | 3,4 |
| — w ataku | 11 | 1,4 |
| — w obronie | 16 | 2,0 |
| Asysty | 3 | 0,4 |
| Przechwyty | 9 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 1,4 |
| Przewinienia | 20 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 42 | 5,3 |
- 41,9%FG26 z 62 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 42,9%FT12 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 62 | 41,9% |
| Rzuty za dwa | 25 | 56 | 44,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 12 | 28 | 42,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach UKS BASKET TARCZYN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 lis 2025 | Z65 : 57 | 37:40 | 4 | 1 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P55 : 59 | 1:33 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 lis 2025 | P28 : 75 | 43:06 | 2 | 3 | 1 | |
| 9 lis 2025 | Z58 : 39 | 39:31 | 19 | 9 | 0 | |
| 26 paź 2025 | Z68 : 61 | 37:34 | 10 | 6 | 1 | |
| 11 paź 2025 | P38 : 71 | 19:25 | 9 | 2 | 1 | |
| 5 paź 2025 | Z65 : 61 | 37:32 | 11 | 5 | 0 | |
| — | P53 : 64 | 39:13 | 10 | 1 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 35 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 4 | 10:43 | 10 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 33,3% |
| 8WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 12 | 30:41 | 80 | 6,7 | 2,7 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 55,4% | 0,0% | 32,0% |
| 8WBABaraże | UKS BASKET TARCZYN | 1 | 36:32 | 5 | 5,0 | 6,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 25,0% | — | 75,0% |
| 7WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 8 | 31:57 | 65 | 8,1 | 3,4 | 0,4 | 1,1 | 0,1 | 41,9% | 16,7% | 42,9% |
| 6WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 10 | 31:56 | 42 | 4,2 | 3,2 | 1,4 | 1,1 | 0,0 | 26,0% | 0,0% | 9,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






