PiotrGrodzki
1ORLY TEMIDY1. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 81 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 3pktw 5 meczach
- 0,6pktna mecz
- 1,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 36 min | 7:13 |
| Punkty | 3 | 0,6 |
| Zbiórki | 5 | 1,0 |
| — w ataku | 1 | 0,2 |
| — w obronie | 4 | 0,8 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 3 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 2 | 0,4 |
- 14,3%FG1 z 7 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 7 | 14,3% |
| Rzuty za dwa | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P56 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 maj 2025 | P38 : 49 | 17:43 | 3 | 3 | 0 | |
| 11 maj 2025 | Z45 : 42 | 6:34 | 0 | 2 | 0 | |
| 9 mar 2025 | P57 : 82 | 10:43 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 mar 2025 | Z60 : 56 | 1:06 | 0 | 0 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 81 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 18:57 | 9 | 4,5 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 37,5% | — |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 11:19 | 12 | 2,0 | 1,2 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 2:40 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 7:13 | 3 | 0,6 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 16,7% | — |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 6:11 | 8 | 1,0 | 0,1 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 28,6% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 8:41 | 18 | 2,6 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 0,0 | 54,5% | 60,0% | — |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 9:35 | 21 | 2,3 | 0,4 | 0,0 | 0,1 | 0,0 | 36,8% | 38,9% | — |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 12:57 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 14:01 | 12 | 1,5 | 0,4 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 25,0% | 28,6% | — |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 21:40 | 30 | 2,7 | 2,1 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 25,0% | 20,0% | — |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 17:10 | 20 | 2,5 | 1,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 33,3% | 31,6% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 1 | 32:07 | 4 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 28,6% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 24:15 | 13 | 3,3 | 1,3 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 31,3% | 21,4% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 1 | 22:13 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






