PiotrJankowski
3POLIBUDALiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 145 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 3 drużyny
- 39pktw 4 meczach
- 9,8pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 7,3astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 61,4%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,7%
- 61,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 33,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,4%
Średnia ligi to średnia z 108 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 1 wyrównanym meczu · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 100,0%z gry w końcówkach1 z 1 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 4 / 9 | 44,4% | 51,3% |
| Półdystans | 7 / 11 | 63,6% | 47,1% |
| Za trzy | 5 / 10 | 50,0% | 28,4% |
| Razem z gry | 16 / 30 | 53,3% | 41,7% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 14najwięcej punktówz HUTNICZE WILKI, 11 paź 2026
- 5najwięcej zbiórekz COURT CLAN, 27 wrz 2026
- 11najwięcej asystz COURT CLAN, 27 wrz 2026
- 19najlepszy mecz (EFF)7 pkt, 5 zb, 11 as — z POST PRIME, 25 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 145 meczów · 11 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 5590 min | 38:33 |
| Punkty | 1174 | 8,1 |
| Zbiórki | 385 | 2,7 |
| — w ataku | 87 | 0,6 |
| — w obronie | 298 | 2,1 |
| Asysty | 912 | 6,3 |
| Przechwyty | 144 | 1,0 |
| Bloki | 11 | 0,1 |
| Straty | 379 | 2,6 |
| Przewinienia | 253 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 257 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 1487 | 10,3 |
- 40,2%FG471 z 1171 z gry
- 22,1%3P64 z 290 za trzy
- 73,7%FT168 z 228 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 471 | 1171 | 40,2% |
| Rzuty za dwa | 407 | 881 | 46,2% |
| Rzuty za trzy | 64 | 290 | 22,1% |
| Rzuty wolne | 168 | 228 | 73,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 28 wrz 2025
- Mecz 7+ asyst58 razy · ostatnio z POST PRIME, 25 paź 2026
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z AVENGA, 7 kwi 2024
- Mecz 4+ trójkiz KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 28 wrz 2025
- Double-double9 razy · ostatnio z BANKSTERS, 17 maj 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1174
- 50 meczówrozegranych meczów: 143
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE28 wrz 202534pkt5zb2as31eff
INIEMAMOCNI30 mar 202521pkt1zb18as30eff
ORLY TEMIDY6 kwi 202518pkt6zb12as28eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






