PiotrKulinski
- 2025–2026
- 24 mecze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 261pktw karierze
- 10,9pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 668 min | 27:51 |
| Punkty | 261 | 10,9 |
| Zbiórki | 111 | 4,6 |
| — w ataku | 42 | 1,8 |
| — w obronie | 69 | 2,9 |
| Asysty | 58 | 2,4 |
| Przechwyty | 33 | 1,4 |
| Bloki | 4 | 0,2 |
| Straty | 52 | 2,2 |
| Przewinienia | 65 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 56 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 302 | 12,6 |
- 53,3%FG104 z 195 z gry
- 23,5%3P8 z 34 za trzy
- 67,2%FT45 z 67 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 104 | 195 | 53,3% |
| Rzuty za dwa | 96 | 161 | 59,6% |
| Rzuty za trzy | 8 | 34 | 23,5% |
| Rzuty wolne | 45 | 67 | 67,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 4 | 29:10 | 21 | 5,3 | 3,8 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 47,4% | 0,0% | 50,0% |
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 3 | 26:20 | 37 | 12,3 | 10,3 | 3,7 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 50,0% | 66,7% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 23:11 | 85 | 10,6 | 3,1 | 3,0 | 1,4 | 0,3 | 54,1% | 18,2% | 70,8% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 9 | 31:55 | 118 | 13,1 | 4,4 | 1,9 | 1,6 | 0,0 | 52,2% | 26,3% | 67,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






