Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 338 min | 33:50 |
| Punkty | 74 | 7,4 |
| Zbiórki | 26 | 2,6 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 22 | 2,2 |
| Asysty | 12 | 1,2 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 0,9 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 55 | 5,5 |
- 35,4%FG28 z 79 z gry
- 22,5%3P9 z 40 za trzy
- 81,8%FT9 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 79 | 35,4% |
| Rzuty za dwa | 19 | 39 | 48,7% |
| Rzuty za trzy | 9 | 40 | 22,5% |
| Rzuty wolne | 9 | 11 | 81,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 sty 2022 | Z68 : 63 | 48:00 | 10 | 5 | 2 | |
| 16 sty 2022 | Z62 : 51 | 33:42 | 6 | 3 | 0 | |
| 28 lis 2021 | Z88 : 66 | 30:55 | 10 | 3 | 1 | |
| 21 lis 2021 | Z68 : 62 | 28:13 | 6 | 3 | 1 | |
| 14 lis 2021 | Z62 : 56 | 31:16 | 7 | 0 | 1 | |
| 7 lis 2021 | P64 : 65 | 30:04 | 6 | 4 | 0 | |
| 24 paź 2021 | P70 : 72 | 18:52 | 2 | 2 | 0 | |
| 17 paź 2021 | Z81 : 71 | 41:22 | 8 | 2 | 3 | |
| 3 paź 2021 | Z81 : 78 | 48:00 | 12 | 3 | 2 | |
| 26 wrz 2021 | P57 : 61 | 27:56 | 7 | 1 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 54 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | D7 | 5 | 15:56 | 19 | 3,8 | 1,8 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 30,4% | 26,3% | — |
| 2WBA1. Liga | NTL | 3 | 8:28 | 8 | 2,7 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 40,0% | — |
| 1WBA1. Liga | NTL | 8 | 18:59 | 29 | 3,6 | 2,4 | 1,1 | 0,1 | 0,0 | 30,6% | 20,0% | 33,3% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 11 | 34:10 | 93 | 8,5 | 3,0 | 1,2 | 0,5 | 0,1 | 37,6% | 27,8% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 10 | 33:50 | 74 | 7,4 | 2,6 | 1,2 | 0,5 | 0,0 | 35,4% | 22,5% | 81,8% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 5 | 32:14 | 43 | 8,6 | 2,6 | 1,6 | 0,2 | 0,2 | 32,6% | 37,5% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 12 | 31:20 | 105 | 8,8 | 4,2 | 2,1 | 0,7 | 0,2 | 37,2% | 28,3% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






