PiotrMargielewski
- 2023–2026
- 30 meczów
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 58pktw karierze
- 1,9pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 611 min | 20:23 |
| Punkty | 58 | 1,9 |
| Zbiórki | 106 | 3,5 |
| — w ataku | 30 | 1,0 |
| — w obronie | 76 | 2,5 |
| Asysty | 22 | 0,7 |
| Przechwyty | 11 | 0,4 |
| Bloki | 5 | 0,2 |
| Straty | 24 | 0,8 |
| Przewinienia | 42 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 118 | 3,9 |
- 31,3%FG25 z 80 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 61,5%FT8 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 80 | 31,3% |
| Rzuty za dwa | 25 | 77 | 32,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 13 | 61,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 2 | 28:23 | 6 | 3,0 | 2,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 75,0% | — | 0,0% |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 5 | 19:16 | 4 | 0,8 | 3,0 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 28,6% | — | — |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 2 | 28:07 | 0 | 0,0 | 4,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 3 | 16:51 | 10 | 3,3 | 3,7 | 2,0 | 0,3 | 0,7 | 50,0% | 0,0% | 80,0% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 7 | 24:33 | 7 | 1,0 | 4,3 | 1,1 | 0,6 | 0,3 | 13,0% | 0,0% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 11 | 16:19 | 31 | 2,8 | 3,3 | 0,5 | 0,2 | 0,1 | 40,0% | 0,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






