PiotrMilewski
24BANKSTERSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 40 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 19pktw 6 meczach
- 3,2pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 112 min | 18:37 |
| Punkty | 19 | 3,2 |
| Zbiórki | 12 | 2,0 |
| — w ataku | 6 | 1,0 |
| — w obronie | 6 | 1,0 |
| Asysty | 5 | 0,8 |
| Przechwyty | 4 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 0,3 |
| Przewinienia | 8 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 15 | 2,5 |
- 25,0%FG7 z 28 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 28 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 6 | 20 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 lis 2025 | Z86 : 85 | 3:19 | 0 | 0 | 1 | |
| 23 lis 2025 | P41 : 81 | 38:58 | 6 | 1 | 0 | |
| 9 lis 2025 | Z75 : 62 | 24:49 | 2 | 3 | 2 | |
| 26 paź 2025 | Z54 : 50 | 12:04 | 7 | 2 | 1 | |
| 19 paź 2025 | P67 : 75 | 15:34 | 2 | 3 | 0 | |
| 12 paź 2025 | Z66 : 51 | 16:58 | 2 | 3 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 40 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 6 | 18:37 | 19 | 3,2 | 2,0 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 25,0% | 12,5% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 2 | 14:34 | 4 | 2,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 20:23 | 12 | 4,0 | 2,7 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 33,3% | — | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 9 | 30:34 | 93 | 10,3 | 3,7 | 1,6 | 0,3 | 0,0 | 39,8% | 36,8% | 46,5% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 7 | 31:47 | 71 | 10,1 | 4,0 | 1,7 | 1,0 | 0,1 | 40,0% | 40,0% | 43,8% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 31:41 | 52 | 7,4 | 6,1 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 36,1% | 0,0% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 4 | 35:05 | 53 | 13,3 | 6,3 | 3,0 | 0,3 | 0,0 | 40,7% | 8,3% | 36,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 1 | 32:42 | 4 | 4,0 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






