PiotrNawrot
14COURT CLANLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 3 drużyny
- 227pktw 14 meczach
- 16,2pktna mecz
- 5,9zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 580 min | 41:27 |
| Punkty | 227 | 16,2 |
| Zbiórki | 83 | 5,9 |
| — w ataku | 27 | 1,9 |
| — w obronie | 56 | 4,0 |
| Asysty | 43 | 3,1 |
| Przechwyty | 14 | 1,0 |
| Bloki | 5 | 0,4 |
| Straty | 44 | 3,1 |
| Przewinienia | 38 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 53 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 230 | 16,4 |
- 46,1%FG77 z 167 z gry
- 43,5%3P20 z 46 za trzy
- 86,9%FT53 z 61 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 77 | 167 | 46,1% |
| Rzuty za dwa | 57 | 121 | 47,1% |
| Rzuty za trzy | 20 | 46 | 43,5% |
| Rzuty wolne | 53 | 61 | 86,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z78 : 51 | 40:01 | 14 | 7 | 2 | |
| 24 maj 2026 | P51 : 54 | 48:00 | 17 | 7 | 0 | |
| 17 maj 2026 | Z62 : 56 | 41:57 | 13 | 4 | 0 | |
| 10 maj 2026 | Z91 : 60 | 40:28 | 14 | 6 | 4 | |
| 26 kwi 2026 | P60 : 64 | 48:00 | 18 | 7 | 3 | |
| 19 kwi 2026 | Z88 : 68 | 43:19 | 27 | 6 | 3 | |
| 12 kwi 2026 | Z94 : 56 | 32:34 | 16 | 6 | 7 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 61 | 30:36 | 12 | 5 | 3 | |
| 22 mar 2026 | Z73 : 54 | 46:23 | 17 | 3 | 7 | |
| 15 mar 2026 | Z52 : 43 | 41:21 | 14 | 7 | 4 | |
| 8 mar 2026 | Z62 : 49 | 48:00 | 19 | 8 | 4 | |
| 1 mar 2026 | P67 : 71 | 41:36 | 18 | 6 | 0 | |
| 22 lut 2026 | Z72 : 71 | 40:07 | 13 | 5 | 3 | |
| 15 lut 2026 | Z74 : 73 | 37:55 | 15 | 6 | 3 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 57 meczów · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 3 | 41:59 | 53 | 17,7 | 6,3 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 48,7% | 15,4% | 86,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 14 | 41:27 | 227 | 16,2 | 5,9 | 3,1 | 1,0 | 0,4 | 46,1% | 43,5% | 86,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 14 | 41:31 | 225 | 16,1 | 6,1 | 2,9 | 1,5 | 0,2 | 46,1% | 41,1% | 80,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 11 | 38:06 | 161 | 14,6 | 4,8 | 2,3 | 1,6 | 0,6 | 40,0% | 32,6% | 83,3% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 43:02 | 23 | 23,0 | 8,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | 71,4% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 33:05 | 154 | 19,3 | 5,5 | 3,4 | 0,6 | 0,1 | 51,7% | 52,6% | 92,3% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | Isetia Basketball | 6 | 34:09 | 79 | 13,2 | 4,5 | 1,3 | 1,2 | 0,3 | 49,3% | 20,0% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






