
PiotrNiewczas
- 2020–2026
- 123 mecze
- 13 sezonów
- 1 drużyna
- 746pktw karierze
- 6,1pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3484 min | 28:19 |
| Punkty | 746 | 6,1 |
| Zbiórki | 399 | 3,2 |
| — w ataku | 87 | 0,7 |
| — w obronie | 312 | 2,5 |
| Asysty | 135 | 1,1 |
| Przechwyty | 88 | 0,7 |
| Bloki | 26 | 0,2 |
| Straty | 120 | 1,0 |
| Przewinienia | 159 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 90 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 581 | 4,7 |
- 31,8%FG297 z 935 z gry
- 21,9%3P92 z 421 za trzy
- 52,2%FT60 z 115 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 297 | 935 | 31,8% |
| Rzuty za dwa | 205 | 514 | 39,9% |
| Rzuty za trzy | 92 | 421 | 21,9% |
| Rzuty wolne | 60 | 115 | 52,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 19:44 | 11 | 5,5 | 1,0 | 3,5 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 17:46 | 35 | 3,9 | 1,4 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 28,8% | 18,2% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 25:48 | 38 | 4,2 | 2,3 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 18,5% | 16,3% | 63,6% |
| 7WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 12 | 12,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 41,7% | 16,7% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 25:00 | 54 | 5,4 | 2,7 | 1,1 | 0,2 | 0,0 | 37,0% | 31,4% | 75,0% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 29:37 | 58 | 6,4 | 2,3 | 1,6 | 0,6 | 0,3 | 33,8% | 26,1% | 57,1% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 25:18 | 64 | 6,4 | 2,6 | 0,7 | 0,6 | 0,3 | 37,3% | 26,9% | 53,8% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 32:14 | 76 | 7,6 | 3,6 | 1,3 | 1,0 | 0,5 | 32,3% | 10,2% | 58,3% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 15 | 15,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 11 | 29:09 | 69 | 6,3 | 2,0 | 0,7 | 0,8 | 0,3 | 36,6% | 28,1% | 0,0% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 12 | 30:10 | 55 | 4,6 | 4,6 | 0,9 | 1,2 | 0,3 | 28,8% | 10,3% | 33,3% |
| 1WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 35:30 | 14 | 14,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 50,0% | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 10 | 26:45 | 41 | 4,1 | 4,0 | 0,6 | 0,5 | 0,0 | 28,3% | 16,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 6 | 31:01 | 34 | 5,7 | 3,5 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 27,9% | 21,7% | 55,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 5 | 22:23 | 16 | 3,2 | 3,2 | 0,6 | 0,8 | 0,0 | 24,1% | 7,1% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 6 | 36:22 | 50 | 8,3 | 5,0 | 1,3 | 1,0 | 0,2 | 35,6% | 30,0% | 40,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 11 | 34:22 | 104 | 9,5 | 4,7 | 0,8 | 0,7 | 0,5 | 29,5% | 31,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






