
PiotrNiewczas
3FOR THE WIN2. Liga · 1WBA
- 2020–2026
- 123 mecze w karierze
- 13 sezonów
- 1 drużyna
- 55pktw 12 meczach
- 4,6pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 0,9astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 31,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,8%
- 30,6%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,2%
- 36,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 32,7%
Średnia ligi to średnia z 162 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (1WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Żaden z tych meczów nie był wyrównany w ostatnich pięciu minutach (różnica do pięciu punktów).
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 4 / 5 | 80,0% | 58,1% |
| Półdystans | 0 / 1 | 0,0% | 50,0% |
| Za trzy | 1 / 2 | 50,0% | 21,4% |
| Razem z gry | 5 / 8 | 62,5% | 39,6% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 11najwięcej punktówz NCAB BASKETBALL, 21 sty 2023
- 9najwięcej zbiórekz TEAM EUROPE, 8 paź 2022
- 3najwięcej asystz HOMIES, 15 sty 2023
- 18najlepszy mecz (EFF)11 pkt, 7 zb, 3 as — z NCAB BASKETBALL, 21 sty 2023
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 123 mecze · 13 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3484 min | 28:19 |
| Punkty | 746 | 6,1 |
| Zbiórki | 399 | 3,2 |
| — w ataku | 87 | 0,7 |
| — w obronie | 312 | 2,5 |
| Asysty | 135 | 1,1 |
| Przechwyty | 88 | 0,7 |
| Bloki | 26 | 0,2 |
| Straty | 120 | 1,0 |
| Przewinienia | 159 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 90 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 581 | 4,7 |
- 31,8%FG297 z 935 z gry
- 21,9%3P92 z 421 za trzy
- 52,2%FT60 z 115 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 297 | 935 | 31,8% |
| Rzuty za dwa | 205 | 514 | 39,9% |
| Rzuty za trzy | 92 | 421 | 21,9% |
| Rzuty wolne | 60 | 115 | 52,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójkiz TEKOpro, 5 gru 2020
- 500 punktówpunktów w karierze: 746
- 50 meczówrozegranych meczów: 118
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NCAB BASKETBALL21 sty 202311pkt7zb3as18eff
MM PROBASKET16 gru 202320pkt8zb0as17eff
WOLVES4 lut 202415pkt3zb3as17eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






