Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 215 min | 26:54 |
| Punkty | 72 | 9,0 |
| Zbiórki | 44 | 5,5 |
| — w ataku | 14 | 1,8 |
| — w obronie | 30 | 3,8 |
| Asysty | 13 | 1,6 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 6 | 0,8 |
| Przewinienia | 8 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 68 | 8,5 |
- 34,9%FG29 z 83 z gry
- 26,1%3P12 z 46 za trzy
- 33,3%FT2 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 83 | 34,9% |
| Rzuty za dwa | 17 | 37 | 45,9% |
| Rzuty za trzy | 12 | 46 | 26,1% |
| Rzuty wolne | 2 | 6 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 lut 2021 | Z88 : 60 | 36:53 | 14 | 14 | 1 | |
| 14 lut 2021 | Z87 : 84 | 27:58 | 6 | 1 | 3 | |
| 20 gru 2020 | Z91 : 58 | 35:00 | 16 | 7 | 4 | |
| 13 gru 2020 | Z64 : 55 | 22:34 | 6 | 5 | 1 | |
| 6 gru 2020 | Z78 : 58 | 34:22 | 21 | 8 | 1 | |
| 29 lis 2020 | Z91 : 48 | 19:52 | 4 | 1 | 2 | |
| 11 paź 2020 | Z66 : 55 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 paź 2020 | Z46 : 45 | 38:34 | 5 | 8 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 32 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | NTL | 3 | 2:29 | 0 | 0,0 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 1WBA1. Liga | NTL | 6 | 9:59 | 19 | 3,2 | 0,3 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 58,3% | 50,0% | — |
| UNBA 501. Liga | NTL | 7 | 11:39 | 9 | 1,3 | 1,1 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 17,4% | 8,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 5 | 25:39 | 41 | 8,2 | 2,4 | 0,8 | 0,4 | 0,4 | 40,0% | 31,3% | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 3 | 30:35 | 34 | 11,3 | 4,3 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 56,0% | 45,5% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 8 | 26:54 | 72 | 9,0 | 5,5 | 1,6 | 0,3 | 0,1 | 34,9% | 26,1% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






