PiotrPawlak
- 2022–2024
- 21 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 170pktw karierze
- 8,1pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 521 min | 24:48 |
| Punkty | 170 | 8,1 |
| Zbiórki | 79 | 3,8 |
| — w ataku | 22 | 1,0 |
| — w obronie | 57 | 2,7 |
| Asysty | 41 | 2,0 |
| Przechwyty | 12 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 40 | 1,9 |
| Przewinienia | 41 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 139 | 6,6 |
- 39,0%FG76 z 195 z gry
- 15,4%3P2 z 13 za trzy
- 80,0%FT16 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 76 | 195 | 39,0% |
| Rzuty za dwa | 74 | 182 | 40,7% |
| Rzuty za trzy | 2 | 13 | 15,4% |
| Rzuty wolne | 16 | 20 | 80,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 1 | 35:31 | 2 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 9 | 22:07 | 74 | 8,2 | 3,1 | 2,1 | 0,7 | 0,0 | 44,9% | 20,0% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 5 | 24:55 | 42 | 8,4 | 3,2 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | 71,4% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 5 | 24:13 | 34 | 6,8 | 5,0 | 1,8 | 0,4 | 0,0 | 34,1% | 0,0% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 1 | 40:40 | 18 | 18,0 | 8,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






