PiotrTargonski
10HUTNICZE WILKI1. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 25 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 10pktw 7 meczach
- 1,4pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 198 min | 28:21 |
| Punkty | 10 | 1,4 |
| Zbiórki | 31 | 4,4 |
| — w ataku | 9 | 1,3 |
| — w obronie | 22 | 3,1 |
| Asysty | 15 | 2,1 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 0,3 |
| Przewinienia | 14 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 44 | 6,3 |
- 21,4%FG3 z 14 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 14 | 21,4% |
| Rzuty za dwa | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P66 : 75 | 32:57 | 0 | 6 | 1 | |
| 24 maj 2026 | Z76 : 72 | 32:43 | 3 | 8 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | P55 : 57 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 kwi 2026 | P85 : 87 | 23:52 | 1 | 3 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z76 : 67 | 34:19 | 2 | 4 | 3 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 78 | 40:00 | 4 | 6 | 5 | |
| 22 lut 2026 | P67 : 68 | 34:37 | 0 | 4 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 25 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 3 | 16:20 | 4 | 1,3 | 3,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 100,0% |
| 9WBA2. Liga | BASKET WILNO | 2 | 41:33 | 10 | 5,0 | 6,0 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 20,0% | 0,0% | 80,0% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 7 | 28:21 | 10 | 1,4 | 4,4 | 2,1 | 0,4 | 0,0 | 21,4% | 0,0% | 66,7% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 8:31 | 2 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 3 | 26:09 | 6 | 2,0 | 4,3 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 32:43 | 40 | 4,4 | 5,1 | 0,8 | 0,6 | 0,1 | 41,5% | 37,5% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






