PrzemekWojciechowski
- 2024–2026
- 27 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 346pktw karierze
- 12,8pktna mecz
- 7,5zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1120 min | 41:29 |
| Punkty | 346 | 12,8 |
| Zbiórki | 203 | 7,5 |
| — w ataku | 44 | 1,6 |
| — w obronie | 159 | 5,9 |
| Asysty | 105 | 3,9 |
| Przechwyty | 58 | 2,1 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 56 | 2,1 |
| Przewinienia | 69 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 101 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 421 | 15,6 |
- 39,9%FG124 z 311 z gry
- 10,8%3P8 z 74 za trzy
- 64,3%FT90 z 140 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 124 | 311 | 39,9% |
| Rzuty za dwa | 116 | 237 | 48,9% |
| Rzuty za trzy | 8 | 74 | 10,8% |
| Rzuty wolne | 90 | 140 | 64,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 41:11 | 134 | 13,4 | 6,7 | 2,6 | 2,2 | 0,0 | 39,5% | 6,7% | 69,4% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 7 | 42:23 | 85 | 12,1 | 8,7 | 4,1 | 2,6 | 0,1 | 39,7% | 14,3% | 67,6% |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 41:10 | 127 | 12,7 | 7,5 | 5,0 | 1,8 | 0,1 | 40,4% | 13,3% | 57,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






