PrzemyslawOsiecki
- 2020–2024
- 13 meczów
- 3 sezony
- 3 drużyny
- 122pktw karierze
- 9,4pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 368 min | 28:19 |
| Punkty | 122 | 9,4 |
| Zbiórki | 55 | 4,2 |
| — w ataku | 15 | 1,2 |
| — w obronie | 40 | 3,1 |
| Asysty | 38 | 2,9 |
| Przechwyty | 10 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 26 | 2,0 |
| Przewinienia | 17 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 115 | 8,8 |
- 41,6%FG52 z 125 z gry
- 20,0%3P8 z 40 za trzy
- 45,5%FT10 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 52 | 125 | 41,6% |
| Rzuty za dwa | 44 | 85 | 51,8% |
| Rzuty za trzy | 8 | 40 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 22 | 45,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 37:31 | 7 | 7,0 | 5,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 0,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 1 | 32:52 | 15 | 15,0 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 70,0% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 5 | 32:25 | 61 | 12,2 | 5,8 | 4,0 | 0,4 | 0,0 | 44,1% | 23,8% | 40,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 6 | 22:35 | 39 | 6,5 | 3,2 | 2,0 | 1,0 | 0,2 | 35,6% | 18,8% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






