PrzemyslawWojciechowski
95MLK BASKET2. Liga · 8WBA
- 2022–2026
- 26 meczów w karierze
- 3 sezony
- 3 drużyny
- 136pktw 10 meczach
- 13,6pktna mecz
- 5,9zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 421 min | 42:05 |
| Punkty | 136 | 13,6 |
| Zbiórki | 59 | 5,9 |
| — w ataku | 17 | 1,7 |
| — w obronie | 42 | 4,2 |
| Asysty | 25 | 2,5 |
| Przechwyty | 22 | 2,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 15 | 1,5 |
| Przewinienia | 20 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 39 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 139 | 13,9 |
- 39,2%FG47 z 120 z gry
- 16,7%3P5 z 30 za trzy
- 69,8%FT37 z 53 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 120 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 42 | 90 | 46,7% |
| Rzuty za trzy | 5 | 30 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 37 | 53 | 69,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach MLK BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P53 : 67 | 44:25 | 18 | 2 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | P47 : 56 | 45:32 | 10 | 9 | 3 | |
| 18 kwi 2026 | P41 : 57 | 42:28 | 8 | 2 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z72 : 68 | 44:13 | 22 | 7 | 5 | |
| 29 mar 2026 | Z73 : 58 | 38:36 | 18 | 9 | 2 | |
| 21 mar 2026 | P75 : 82 | 42:10 | 16 | 4 | 1 | |
| 7 mar 2026 | P50 : 80 | 40:46 | 11 | 4 | 2 | |
| 1 mar 2026 | Z61 : 56 | 38:34 | 13 | 6 | 4 | |
| 22 lut 2026 | P57 : 69 | 40:49 | 11 | 6 | 1 | |
| 14 lut 2026 | Z66 : 63 | 43:21 | 9 | 10 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 26 meczów · 3 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 42:05 | 136 | 13,6 | 5,9 | 2,5 | 2,2 | 0,1 | 39,2% | 16,7% | 69,8% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 8 | 32:56 | 80 | 10,0 | 6,1 | 3,9 | 1,1 | 0,0 | 42,7% | 30,8% | 48,0% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 8 | 35:34 | 82 | 10,3 | 5,0 | 3,0 | 1,8 | 0,1 | 38,5% | 19,4% | 51,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






