PrzemyslawZalewski
23INIEMAMOCNI3. Liga · UNBA 50
- 2021–2023
- 29 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 108pktw 10 meczach
- 10,8pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 389 min | 38:55 |
| Punkty | 108 | 10,8 |
| Zbiórki | 40 | 4,0 |
| — w ataku | 11 | 1,1 |
| — w obronie | 29 | 2,9 |
| Asysty | 24 | 2,4 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 79 | 7,9 |
- 29,2%FG38 z 130 z gry
- 32,1%3P25 z 78 za trzy
- 87,5%FT7 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 130 | 29,2% |
| Rzuty za dwa | 13 | 52 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 25 | 78 | 32,1% |
| Rzuty wolne | 7 | 8 | 87,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 cze 2022 | P78 : 96 | 48:00 | 12 | 9 | 3 | |
| 5 cze 2022 | P49 : 72 | 33:42 | 9 | 2 | 1 | |
| 29 maj 2022 | Z66 : 53 | 42:38 | 10 | 3 | 1 | |
| 21 maj 2022 | P54 : 92 | 44:37 | 9 | 7 | 2 | |
| 15 maj 2022 | Z108 : 45 | 36:45 | 15 | 5 | 2 | |
| 24 kwi 2022 | Z60 : 59 | 39:49 | 15 | 4 | 2 | |
| 10 kwi 2022 | Z60 : 52 | 27:53 | 15 | 5 | 1 | |
| 2 kwi 2022 | P50 : 56 | 44:40 | 9 | 2 | 3 | |
| 20 mar 2022 | Z79 : 50 | 28:13 | 6 | 1 | 2 | |
| 5 mar 2022 | P54 : 55 | 42:55 | 8 | 2 | 7 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 29 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 31:32 | 43 | 5,4 | 3,9 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 24,2% | 23,9% | — |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 24:28 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 10 | 38:55 | 108 | 10,8 | 4,0 | 2,4 | 1,1 | 0,1 | 29,2% | 32,1% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 36:05 | 64 | 12,8 | 4,2 | 0,4 | 1,2 | 0,4 | 36,9% | 35,0% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 35:09 | 40 | 8,0 | 3,0 | 2,0 | 1,6 | 0,2 | 27,6% | 25,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






