RadoslawBlachno
7BC LITUANICABaraże · 7WBA
- 2021–2026
- 109 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 18pktw 1 meczu
- 18,0pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 40 min | 40:00 |
| Punkty | 18 | 18,0 |
| Zbiórki | 6 | 6,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 5 | 5,0 |
| Asysty | 2 | 2,0 |
| Przechwyty | 1 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 3 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 21 | 21,0 |
- 57,1%FG8 z 14 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 14 | 57,1% |
| Rzuty za dwa | 8 | 10 | 80,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (7WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 lut 2026 | P59 : 70 | 40:00 | 18 | 6 | 2 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 109 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 5 | 43:26 | 91 | 18,2 | 7,2 | 2,6 | 1,8 | 0,4 | 49,3% | 33,3% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 10 | 33:39 | 109 | 10,9 | 4,9 | 2,7 | 1,8 | 0,3 | 48,8% | 47,1% | 91,3% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 37:17 | 120 | 10,0 | 7,3 | 2,3 | 1,7 | 0,3 | 42,2% | 25,0% | 90,5% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 40:00 | 18 | 18,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 39:05 | 187 | 17,0 | 6,2 | 2,5 | 3,4 | 0,1 | 47,3% | 35,6% | 85,7% |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 9 | 37:48 | 122 | 13,6 | 4,9 | 2,9 | 2,4 | 0,2 | 43,1% | 17,5% | 78,9% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 11 | 37:57 | 169 | 15,4 | 6,2 | 3,1 | 2,6 | 0,3 | 44,2% | 19,1% | 88,2% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 9 | 40:32 | 170 | 18,9 | 6,0 | 5,6 | 4,1 | 0,1 | 53,2% | 35,1% | 76,7% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 39:50 | 159 | 15,9 | 4,8 | 3,1 | 2,7 | 0,4 | 46,9% | 29,4% | 81,5% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 33:04 | 15 | 15,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 36,4% | 20,0% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 9 | 40:39 | 158 | 17,6 | 5,3 | 2,6 | 4,1 | 0,2 | 46,2% | 32,7% | 86,4% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 10 | 39:00 | 194 | 19,4 | 6,8 | 2,4 | 4,1 | 0,2 | 47,3% | 32,8% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 6 | 44:11 | 128 | 21,3 | 9,8 | 4,5 | 4,5 | 0,5 | 46,4% | 29,7% | 65,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 5 | 43:47 | 119 | 23,8 | 7,4 | 2,6 | 2,8 | 0,2 | 51,8% | 45,9% | 87,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






