RadoslawBlachno
7BC LITUANICA1. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 109 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 120pktw 12 meczach
- 10,0pktna mecz
- 7,3zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 447 min | 37:17 |
| Punkty | 120 | 10,0 |
| Zbiórki | 87 | 7,3 |
| — w ataku | 22 | 1,8 |
| — w obronie | 65 | 5,4 |
| Asysty | 28 | 2,3 |
| Przechwyty | 20 | 1,7 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 21 | 1,8 |
| Przewinienia | 25 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 172 | 14,3 |
- 42,2%FG46 z 109 z gry
- 25,0%3P9 z 36 za trzy
- 90,5%FT19 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 109 | 42,2% |
| Rzuty za dwa | 37 | 73 | 50,7% |
| Rzuty za trzy | 9 | 36 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 19 | 21 | 90,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P55 : 57 | 37:19 | 11 | 11 | 3 | |
| 21 gru 2025 | Z67 : 56 | 37:37 | 11 | 9 | 3 | |
| 14 gru 2025 | Z64 : 61 | 30:58 | 7 | 5 | 3 | |
| 7 gru 2025 | P54 : 81 | 48:00 | 15 | 8 | 2 | |
| 29 lis 2025 | Z69 : 50 | 30:01 | 9 | 6 | 2 | |
| 16 lis 2025 | P42 : 56 | 31:22 | 2 | 6 | 1 | |
| 9 lis 2025 | Z89 : 63 | 42:19 | 14 | 10 | 7 | |
| 25 paź 2025 | P47 : 64 | 39:17 | 9 | 8 | 1 | |
| 19 paź 2025 | Z55 : 46 | 38:55 | 14 | 6 | 0 | |
| 12 paź 2025 | Z81 : 67 | 35:01 | 10 | 12 | 5 | |
| 28 wrz 2025 | Z57 : 47 | 32:02 | 6 | 2 | 0 | |
| 20 wrz 2025 | P49 : 65 | 44:31 | 12 | 4 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 109 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 5 | 43:26 | 91 | 18,2 | 7,2 | 2,6 | 1,8 | 0,4 | 49,3% | 33,3% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 10 | 33:39 | 109 | 10,9 | 4,9 | 2,7 | 1,8 | 0,3 | 48,8% | 47,1% | 91,3% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 37:17 | 120 | 10,0 | 7,3 | 2,3 | 1,7 | 0,3 | 42,2% | 25,0% | 90,5% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 40:00 | 18 | 18,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 39:05 | 187 | 17,0 | 6,2 | 2,5 | 3,4 | 0,1 | 47,3% | 35,6% | 85,7% |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 9 | 37:48 | 122 | 13,6 | 4,9 | 2,9 | 2,4 | 0,2 | 43,1% | 17,5% | 78,9% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 11 | 37:57 | 169 | 15,4 | 6,2 | 3,1 | 2,6 | 0,3 | 44,2% | 19,1% | 88,2% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 9 | 40:32 | 170 | 18,9 | 6,0 | 5,6 | 4,1 | 0,1 | 53,2% | 35,1% | 76,7% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 39:50 | 159 | 15,9 | 4,8 | 3,1 | 2,7 | 0,4 | 46,9% | 29,4% | 81,5% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 33:04 | 15 | 15,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 36,4% | 20,0% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 9 | 40:39 | 158 | 17,6 | 5,3 | 2,6 | 4,1 | 0,2 | 46,2% | 32,7% | 86,4% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 10 | 39:00 | 194 | 19,4 | 6,8 | 2,4 | 4,1 | 0,2 | 47,3% | 32,8% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 6 | 44:11 | 128 | 21,3 | 9,8 | 4,5 | 4,5 | 0,5 | 46,4% | 29,7% | 65,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 5 | 43:47 | 119 | 23,8 | 7,4 | 2,6 | 2,8 | 0,2 | 51,8% | 45,9% | 87,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






