Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 354 min | 35:26 |
| Punkty | 114 | 11,4 |
| Zbiórki | 50 | 5,0 |
| — w ataku | 11 | 1,1 |
| — w obronie | 39 | 3,9 |
| Asysty | 63 | 6,3 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 19 | 1,9 |
| Przewinienia | 24 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 176 | 17,6 |
- 55,6%FG50 z 90 z gry
- 15,8%3P3 z 19 za trzy
- 84,6%FT11 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 90 | 55,6% |
| Rzuty za dwa | 47 | 71 | 66,2% |
| Rzuty za trzy | 3 | 19 | 15,8% |
| Rzuty wolne | 11 | 13 | 84,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P56 : 69 | 18:46 | 2 | 1 | 2 | |
| 15 lut 2022 | Z69 : 59 | 22:37 | 11 | 4 | 5 | |
| 28 lis 2021 | Z54 : 50 | 38:13 | 13 | 5 | 7 | |
| 21 lis 2021 | P56 : 58 | 34:28 | 2 | 8 | 5 | |
| 7 lis 2021 | Z89 : 63 | 38:13 | 8 | 3 | 6 | |
| 24 paź 2021 | Z87 : 58 | 43:21 | 8 | 5 | 8 | |
| 17 paź 2021 | Z84 : 70 | 43:25 | 13 | 5 | 9 | |
| 10 paź 2021 | Z100 : 82 | 42:51 | 8 | 8 | 9 | |
| 3 paź 2021 | Z86 : 77 | 34:08 | 31 | 6 | 5 | |
| 26 wrz 2021 | Z83 : 47 | 38:15 | 18 | 5 | 7 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 80 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 12 | 35:49 | 77 | 6,4 | 5,3 | 5,4 | 1,2 | 0,0 | 39,5% | 27,3% | 68,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 12 | 39:06 | 86 | 7,2 | 4,8 | 5,5 | 1,6 | 0,0 | 39,5% | 18,2% | 88,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 38:37 | 126 | 10,5 | 4,8 | 5,1 | 1,4 | 0,2 | 49,0% | 18,2% | 84,6% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 39:04 | 100 | 8,3 | 5,0 | 6,3 | 1,3 | 0,1 | 46,5% | 31,6% | 77,8% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 11 | 42:09 | 131 | 11,9 | 4,0 | 5,4 | 1,2 | 0,0 | 47,1% | 41,0% | 81,0% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 36:11 | 106 | 10,6 | 5,2 | 3,7 | 1,2 | 0,3 | 49,4% | 40,0% | 94,7% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 10 | 35:26 | 114 | 11,4 | 5,0 | 6,3 | 0,8 | 0,2 | 55,6% | 15,8% | 84,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






