RadoslawNapora
- 2022–2026
- 22 mecze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 44pktw karierze
- 2,0pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 406 min | 18:26 |
| Punkty | 44 | 2,0 |
| Zbiórki | 39 | 1,8 |
| — w ataku | 13 | 0,6 |
| — w obronie | 26 | 1,2 |
| Asysty | 15 | 0,7 |
| Przechwyty | 13 | 0,6 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 22 | 1,0 |
| Przewinienia | 13 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 52 | 2,4 |
- 32,2%FG19 z 59 z gry
- 27,3%3P6 z 22 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 59 | 32,2% |
| Rzuty za dwa | 13 | 37 | 35,1% |
| Rzuty za trzy | 6 | 22 | 27,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 21:52 | 3 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 22:20 | 8 | 1,6 | 1,8 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 23,5% | 0,0% | — |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 17:02 | 7 | 1,2 | 1,2 | 0,5 | 0,7 | 0,0 | 21,4% | 12,5% | — |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 16:14 | 20 | 4,0 | 1,8 | 0,4 | 0,2 | 0,0 | 47,1% | 66,7% | — |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 17:44 | 6 | 1,2 | 2,4 | 1,2 | 1,0 | 0,6 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






