RadoslawSalacinski
- 2020–2026
- 41 meczów
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 82pktw karierze
- 2,0pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1009 min | 24:37 |
| Punkty | 82 | 2,0 |
| Zbiórki | 153 | 3,7 |
| — w ataku | 40 | 1,0 |
| — w obronie | 113 | 2,8 |
| Asysty | 39 | 1,0 |
| Przechwyty | 10 | 0,2 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 58 | 1,4 |
| Przewinienia | 84 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 101 | 2,5 |
- 24,3%FG35 z 144 z gry
- 0,0%3P0 z 9 za trzy
- 36,4%FT12 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 144 | 24,3% |
| Rzuty za dwa | 35 | 135 | 25,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 9 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 12 | 33 | 36,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 23:22 | 0 | 0,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 16:59 | 7 | 1,4 | 2,2 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 24:14 | 23 | 3,3 | 4,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 42,3% | 0,0% | 14,3% |
| 5WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 25:55 | 21 | 3,0 | 4,0 | 1,3 | 0,1 | 0,3 | 22,9% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 44:16 | 1 | 1,0 | 12,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 19:18 | 1 | 0,2 | 2,2 | 0,2 | 0,0 | 0,2 | 0,0% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 2 | 28:45 | 4 | 2,0 | 5,5 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | 18,2% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 26:22 | 11 | 1,4 | 2,5 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 16,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 28:08 | 14 | 2,8 | 5,6 | 1,2 | 1,0 | 0,4 | 30,4% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






