Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 232 min | 33:07 |
| Punkty | 62 | 8,9 |
| Zbiórki | 24 | 3,4 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 19 | 2,7 |
| Asysty | 15 | 2,1 |
| Przechwyty | 8 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 23 | 3,3 |
| Przewinienia | 17 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 34 | 4,9 |
- 32,3%FG21 z 65 z gry
- 26,1%3P12 z 46 za trzy
- 50,0%FT8 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 65 | 32,3% |
| Rzuty za dwa | 9 | 19 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 12 | 46 | 26,1% |
| Rzuty wolne | 8 | 16 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach TACO TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 maj 2022 | Z74 : 70 | 43:16 | 16 | 5 | 0 | |
| 23 kwi 2022 | P40 : 92 | 40:13 | 6 | 5 | 2 | |
| 10 kwi 2022 | P54 : 67 | 25:58 | 3 | 3 | 2 | |
| 27 mar 2022 | P49 : 58 | 35:13 | 7 | 3 | 2 | |
| 20 mar 2022 | P63 : 106 | 48:00 | 22 | 6 | 8 | |
| 13 mar 2022 | P56 : 62 | 39:10 | 8 | 2 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 25 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 502. Liga | TACO TEAM | 7 | 33:07 | 62 | 8,9 | 3,4 | 2,1 | 1,1 | 0,0 | 32,3% | 26,1% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | TACO TEAM | 3 | 47:13 | 31 | 10,3 | 4,3 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 27,0% | 21,7% | 46,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TACO TEAM | 4 | 34:24 | 37 | 9,3 | 2,5 | 4,5 | 1,8 | 0,0 | 34,4% | 36,4% | 77,8% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TACO TEAM | 3 | 32:04 | 21 | 7,0 | 3,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 30,8% | 31,3% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TACO TEAM | 8 | 29:44 | 57 | 7,1 | 5,1 | 2,0 | 1,1 | 0,1 | 25,8% | 26,8% | 70,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






