RafalJozwiak
- 2021–2024
- 31 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 153pktw karierze
- 4,9pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 613 min | 19:46 |
| Punkty | 153 | 4,9 |
| Zbiórki | 79 | 2,5 |
| — w ataku | 26 | 0,8 |
| — w obronie | 53 | 1,7 |
| Asysty | 38 | 1,2 |
| Przechwyty | 31 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 33 | 1,1 |
| Przewinienia | 47 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 32 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 149 | 4,8 |
- 37,4%FG64 z 171 z gry
- 19,4%3P7 z 36 za trzy
- 56,3%FT18 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 64 | 171 | 37,4% |
| Rzuty za dwa | 57 | 135 | 42,2% |
| Rzuty za trzy | 7 | 36 | 19,4% |
| Rzuty wolne | 18 | 32 | 56,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 14:37 | 9 | 2,3 | 2,0 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 44,4% | 33,3% | — |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 11 | 20:05 | 54 | 4,9 | 2,7 | 1,3 | 0,9 | 0,2 | 38,2% | 7,7% | 78,6% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 7 | 21:05 | 43 | 6,1 | 2,3 | 1,1 | 1,0 | 0,0 | 45,2% | 33,3% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 8 | 23:15 | 47 | 5,9 | 3,1 | 1,1 | 1,4 | 0,0 | 30,8% | 23,5% | 30,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






