Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 221 min | 24:31 |
| Punkty | 40 | 4,4 |
| Zbiórki | 18 | 2,0 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 15 | 1,7 |
| Asysty | 25 | 2,8 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 13 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 50 | 5,6 |
- 26,9%FG14 z 52 z gry
- 25,0%3P12 z 48 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 52 | 26,9% |
| Rzuty za dwa | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 12 | 48 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 gru 2023 | P48 : 50 | 18:21 | 0 | 3 | 4 | |
| 25 lis 2023 | Z59 : 57 | 36:58 | 3 | 2 | 1 | |
| 11 lis 2023 | Z56 : 54 | 36:00 | 8 | 2 | 8 | |
| 29 paź 2023 | P92 : 93 | 38:27 | 9 | 0 | 5 | |
| 22 paź 2023 | P40 : 53 | 24:28 | 6 | 2 | 1 | |
| 15 paź 2023 | Z99 : 52 | 23:55 | 6 | 5 | 5 | |
| 7 paź 2023 | Z75 : 53 | 18:31 | 5 | 3 | 1 | |
| 1 paź 2023 | Z61 : 47 | 24:00 | 3 | 1 | 0 | |
| 24 wrz 2023 | Z106 : 55 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 78 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 7 | 33:04 | 44 | 6,3 | 3,7 | 2,1 | 1,3 | 0,0 | 30,2% | 25,5% | — |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 10 | 34:44 | 87 | 8,7 | 3,6 | 1,6 | 1,1 | 0,0 | 26,6% | 27,0% | 66,7% |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 41:34 | 6 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 22,2% | 22,2% | — |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 5 | 22:46 | 10 | 2,0 | 2,6 | 1,6 | 0,6 | 0,0 | 16,0% | 9,1% | — |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 24:31 | 40 | 4,4 | 2,0 | 2,8 | 1,0 | 0,1 | 26,9% | 25,0% | — |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 7 | 20:43 | 35 | 5,0 | 2,3 | 0,9 | 0,7 | 0,0 | 34,3% | 35,5% | — |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 10 | 42:44 | 93 | 9,3 | 4,9 | 1,6 | 1,3 | 0,1 | 26,4% | 24,7% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 8 | 41:24 | 52 | 6,5 | 3,9 | 2,8 | 1,4 | 0,0 | 21,2% | 18,8% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 4 | 35:25 | 22 | 5,5 | 3,5 | 2,5 | 0,3 | 0,0 | 20,5% | 18,2% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 5 | 29:12 | 41 | 8,2 | 5,8 | 2,4 | 1,2 | 0,2 | 29,8% | 31,7% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 12 | 34:09 | 53 | 4,4 | 4,0 | 2,2 | 1,0 | 0,3 | 18,0% | 14,6% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






