RafalKowalski
0CROSS JEANS LIT3. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 11pktw 7 meczach
- 1,6pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 110 min | 15:41 |
| Punkty | 11 | 1,6 |
| Zbiórki | 20 | 2,9 |
| — w ataku | 4 | 0,6 |
| — w obronie | 16 | 2,3 |
| Asysty | 4 | 0,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 7 | 1,0 |
| Przewinienia | 12 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 24 | 3,4 |
- 36,4%FG4 z 11 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 50,0%FT3 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 11 | 36,4% |
| Rzuty za dwa | 4 | 11 | 36,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 6 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P42 : 55 | 15:55 | 3 | 5 | 0 | |
| 13 lut 2022 | Z63 : 61 | 11:20 | 0 | 2 | 0 | |
| 15 sty 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 gru 2021 | P58 : 63 | 20:25 | 0 | 4 | 2 | |
| 27 lis 2021 | Z50 : 49 | 13:41 | 0 | 4 | 0 | |
| 21 lis 2021 | Z64 : 58 | 20:49 | 7 | 2 | 0 | |
| 14 lis 2021 | P57 : 77 | 27:38 | 1 | 3 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 4 | 14:26 | 20 | 5,0 | 2,3 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 47,1% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:16 | 38 | 4,8 | 3,9 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 56,0% | — | 62,5% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:10 | 64 | 8,0 | 7,9 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 65,2% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 31:59 | 68 | 8,5 | 8,1 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 32,8% | 0,0% | 80,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:32 | 50 | 6,3 | 6,4 | 0,6 | 0,3 | 0,0 | 43,1% | 0,0% | 60,0% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 23:12 | 68 | 6,8 | 5,7 | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 50,0% | 0,0% | 74,1% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 24:23 | 66 | 6,0 | 5,0 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | 47,5% | 0,0% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 20:59 | 23 | 2,9 | 4,6 | 0,8 | 0,4 | 0,3 | 31,3% | 0,0% | 60,0% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 20:06 | 45 | 4,1 | 6,0 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 44,7% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 15:41 | 11 | 1,6 | 2,9 | 0,6 | 0,6 | 0,3 | 36,4% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 13:15 | 8 | 2,0 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






