RafalKowalski
0CROSS JEANS LIT3. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 45pktw 11 meczach
- 4,1pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 221 min | 20:06 |
| Punkty | 45 | 4,1 |
| Zbiórki | 66 | 6,0 |
| — w ataku | 10 | 0,9 |
| — w obronie | 56 | 5,1 |
| Asysty | 8 | 0,7 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,2 |
| Przewinienia | 12 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 81 | 7,4 |
- 44,7%FG21 z 47 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 47 | 44,7% |
| Rzuty za dwa | 21 | 47 | 44,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | Z64 : 62 | 10:30 | 2 | 1 | 0 | |
| 15 sty 2023 | Z61 : 52 | 10:13 | 4 | 2 | 0 | |
| 14 sty 2023 | Z55 : 37 | 18:55 | 2 | 4 | 0 | |
| 11 gru 2022 | Z59 : 41 | 7:32 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 gru 2022 | P66 : 68 | 34:22 | 6 | 8 | 0 | |
| 19 lis 2022 | Z124 : 69 | 32:21 | 12 | 15 | 5 | |
| 12 lis 2022 | P52 : 64 | 15:45 | 0 | 4 | 1 | |
| 6 lis 2022 | Z96 : 29 | 27:00 | 4 | 13 | 1 | |
| 23 paź 2022 | Z56 : 47 | 19:13 | 2 | 6 | 0 | |
| 9 paź 2022 | Z50 : 41 | 29:49 | 7 | 7 | 1 | |
| 2 paź 2022 | Z70 : 62 | 15:24 | 6 | 6 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 4 | 14:26 | 20 | 5,0 | 2,3 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 47,1% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:16 | 38 | 4,8 | 3,9 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 56,0% | — | 62,5% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:10 | 64 | 8,0 | 7,9 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 65,2% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 31:59 | 68 | 8,5 | 8,1 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 32,8% | 0,0% | 80,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:32 | 50 | 6,3 | 6,4 | 0,6 | 0,3 | 0,0 | 43,1% | 0,0% | 60,0% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 23:12 | 68 | 6,8 | 5,7 | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 50,0% | 0,0% | 74,1% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 24:23 | 66 | 6,0 | 5,0 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | 47,5% | 0,0% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 20:59 | 23 | 2,9 | 4,6 | 0,8 | 0,4 | 0,3 | 31,3% | 0,0% | 60,0% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 20:06 | 45 | 4,1 | 6,0 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 44,7% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 15:41 | 11 | 1,6 | 2,9 | 0,6 | 0,6 | 0,3 | 36,4% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 13:15 | 8 | 2,0 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






