RafalKowalski
32CROSS JEANS LIT3. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 64pktw 8 meczach
- 8,0pktna mecz
- 7,9zbna mecz
- 0,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 185 min | 23:10 |
| Punkty | 64 | 8,0 |
| Zbiórki | 63 | 7,9 |
| — w ataku | 23 | 2,9 |
| — w obronie | 40 | 5,0 |
| Asysty | 3 | 0,4 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 2,1 |
| Przewinienia | 7 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 84 | 10,5 |
- 50,0%FG24 z 48 z gry
- 100,0%3P1 z 1 za trzy
- 65,2%FT15 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 48 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 23 | 47 | 48,9% |
| Rzuty za trzy | 1 | 1 | 100,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 23 | 65,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P48 : 53 | 22:18 | 8 | 9 | 0 | |
| 15 lis 2025 | P39 : 47 | 19:22 | 1 | 6 | 1 | |
| 9 lis 2025 | Z51 : 30 | 26:37 | 7 | 7 | 0 | |
| 18 paź 2025 | P46 : 55 | 21:01 | 10 | 9 | 0 | |
| 11 paź 2025 | Z82 : 49 | 17:38 | 5 | 7 | 1 | |
| 4 paź 2025 | Z57 : 25 | 27:49 | 6 | 8 | 0 | |
| 27 wrz 2025 | Z64 : 32 | 32:12 | 21 | 15 | 0 | |
| 20 wrz 2025 | P52 : 53 | 18:26 | 6 | 2 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 4 | 14:26 | 20 | 5,0 | 2,3 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 47,1% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:16 | 38 | 4,8 | 3,9 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 56,0% | — | 62,5% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:10 | 64 | 8,0 | 7,9 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 65,2% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 31:59 | 68 | 8,5 | 8,1 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 32,8% | 0,0% | 80,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:32 | 50 | 6,3 | 6,4 | 0,6 | 0,3 | 0,0 | 43,1% | 0,0% | 60,0% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 23:12 | 68 | 6,8 | 5,7 | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 50,0% | 0,0% | 74,1% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 24:23 | 66 | 6,0 | 5,0 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | 47,5% | 0,0% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 20:59 | 23 | 2,9 | 4,6 | 0,8 | 0,4 | 0,3 | 31,3% | 0,0% | 60,0% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 20:06 | 45 | 4,1 | 6,0 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 44,7% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 15:41 | 11 | 1,6 | 2,9 | 0,6 | 0,6 | 0,3 | 36,4% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 13:15 | 8 | 2,0 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






