RafalPstrokonski
- 2021–2026
- 26 meczów
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 277pktw karierze
- 10,7pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 785 min | 30:13 |
| Punkty | 277 | 10,7 |
| Zbiórki | 106 | 4,1 |
| — w ataku | 35 | 1,3 |
| — w obronie | 71 | 2,7 |
| Asysty | 44 | 1,7 |
| Przechwyty | 17 | 0,7 |
| Bloki | 4 | 0,2 |
| Straty | 36 | 1,4 |
| Przewinienia | 23 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 41 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 296 | 11,4 |
- 52,6%FG120 z 228 z gry
- 15,4%3P2 z 13 za trzy
- 81,4%FT35 z 43 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 120 | 228 | 52,6% |
| Rzuty za dwa | 118 | 215 | 54,9% |
| Rzuty za trzy | 2 | 13 | 15,4% |
| Rzuty wolne | 35 | 43 | 81,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 31:19 | 71 | 7,1 | 4,3 | 1,8 | 0,2 | 0,2 | 46,8% | 0,0% | 81,3% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 30:12 | 47 | 15,7 | 5,3 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 60,6% | 0,0% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 41:12 | 12 | 12,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 50,0% | — | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 14:32 | 10 | 3,3 | 2,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 38:37 | 123 | 17,6 | 4,3 | 2,4 | 1,4 | 0,1 | 56,0% | 22,2% | 75,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 26:40 | 14 | 14,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 38,5% | — | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






