RafalStachowski
3OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 2WBA
- 2021–2024
- 36 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 66pktw 7 meczach
- 9,4pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 218 min | 31:07 |
| Punkty | 66 | 9,4 |
| Zbiórki | 34 | 4,9 |
| — w ataku | 10 | 1,4 |
| — w obronie | 24 | 3,4 |
| Asysty | 6 | 0,9 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 3 | 0,4 |
| Przewinienia | 9 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 62 | 8,9 |
- 37,8%FG28 z 74 z gry
- 29,0%3P9 z 31 za trzy
- 100,0%FT1 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 74 | 37,8% |
| Rzuty za dwa | 19 | 43 | 44,2% |
| Rzuty za trzy | 9 | 31 | 29,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 1 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2023 | P65 : 78 | 39:28 | 19 | 3 | 0 | |
| 14 maj 2023 | P66 : 73 | 41:37 | 16 | 8 | 1 | |
| 16 kwi 2023 | P82 : 85 | 38:28 | 12 | 2 | 3 | |
| 19 mar 2023 | P58 : 67 | 27:00 | 2 | 7 | 0 | |
| 12 mar 2023 | Z85 : 58 | 44:42 | 17 | 10 | 2 | |
| 5 lut 2023 | Z61 : 60 | 26:33 | 0 | 4 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 36 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 4:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 18:18 | 27 | 5,4 | 2,6 | 0,4 | 0,6 | 0,4 | 47,6% | 53,8% | — |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 33:45 | 24 | 8,0 | 5,0 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 34,5% | 23,1% | 100,0% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 24:45 | 7 | 7,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 0,0% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 31:07 | 66 | 9,4 | 4,9 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 37,8% | 29,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 37:56 | 71 | 8,9 | 6,1 | 2,1 | 0,9 | 0,6 | 34,2% | 29,3% | 71,4% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 17:38 | 28 | 3,1 | 2,7 | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 27,8% | 25,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 11:22 | 2 | 1,0 | 3,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






