RafalSzaszko
3CM PETRA MEDICA2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2026
- 74 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 76pktw 7 meczach
- 10,9pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 219 min | 31:15 |
| Punkty | 76 | 10,9 |
| Zbiórki | 24 | 3,4 |
| — w ataku | 6 | 0,9 |
| — w obronie | 18 | 2,6 |
| Asysty | 25 | 3,6 |
| Przechwyty | 9 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 2,1 |
| Przewinienia | 8 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 77 | 11,0 |
- 45,2%FG33 z 73 z gry
- 18,2%3P4 z 22 za trzy
- 75,0%FT6 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 73 | 45,2% |
| Rzuty za dwa | 29 | 51 | 56,9% |
| Rzuty za trzy | 4 | 22 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 6 | 8 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach CM PETRA MEDICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 mar 2021 | P66 : 68 | 29:28 | 8 | 5 | 4 | |
| 28 lut 2021 | P79 : 93 | 34:04 | 17 | 3 | 3 | |
| 19 gru 2020 | Z69 : 56 | 32:43 | 10 | 2 | 1 | |
| 13 gru 2020 | Z104 : 30 | 38:04 | 18 | 5 | 6 | |
| 6 gru 2020 | Z77 : 65 | 30:52 | 16 | 2 | 3 | |
| 29 lis 2020 | P59 : 66 | 26:07 | 1 | 6 | 6 | |
| 4 paź 2020 | P66 : 71 | 27:30 | 6 | 1 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 74 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 28:41 | 70 | 7,0 | 2,4 | 1,3 | 1,1 | 0,0 | 34,8% | 12,0% | 45,5% |
| 6WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 30:26 | 69 | 6,3 | 3,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 29,9% | 25,7% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 32:55 | 109 | 10,9 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 0,1 | 47,4% | 40,6% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 22:58 | 57 | 5,7 | 1,7 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 41,5% | 31,8% | 60,0% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 32:25 | 93 | 13,3 | 2,1 | 2,7 | 1,4 | 0,0 | 41,6% | 32,3% | 56,3% |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 34:28 | 48 | 12,0 | 3,5 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 43,2% | 22,2% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 40:16 | 55 | 11,0 | 4,0 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 40,0% | 18,8% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 3 | 32:52 | 17 | 5,7 | 1,3 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 27,3% | 37,5% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 7 | 40:05 | 89 | 12,7 | 3,6 | 2,9 | 0,6 | 0,0 | 40,0% | 35,0% | 58,8% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 31:15 | 76 | 10,9 | 3,4 | 3,6 | 1,3 | 0,0 | 45,2% | 18,2% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






