Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 229 min | 38:11 |
| Punkty | 67 | 11,2 |
| Zbiórki | 28 | 4,7 |
| — w ataku | 4 | 0,7 |
| — w obronie | 24 | 4,0 |
| Asysty | 27 | 4,5 |
| Przechwyty | 6 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 14 | 2,3 |
| Przewinienia | 14 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 69 | 11,5 |
- 37,9%FG22 z 58 z gry
- 21,7%3P5 z 23 za trzy
- 64,3%FT18 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 58 | 37,9% |
| Rzuty za dwa | 17 | 35 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 5 | 23 | 21,7% |
| Rzuty wolne | 18 | 28 | 64,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach UNIMED. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 gru 2021 | Z68 : 65 | 43:13 | 5 | 4 | 4 | |
| 21 lis 2021 | Z58 : 56 | 1:11 | 0 | 1 | 0 | |
| 14 lis 2021 | Z73 : 48 | 48:00 | 15 | 4 | 4 | |
| 24 paź 2021 | P60 : 80 | 40:40 | 22 | 5 | 4 | |
| 10 paź 2021 | Z71 : 61 | 48:00 | 14 | 4 | 6 | |
| 26 wrz 2021 | Z77 : 59 | 48:00 | 11 | 10 | 9 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 75 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 46:08 | 17 | 17,0 | 8,0 | 8,0 | 2,0 | 0,0 | 29,4% | 33,3% | 71,4% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 31:28 | 96 | 13,7 | 4,4 | 3,3 | 2,3 | 0,0 | 45,6% | 7,1% | 81,1% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 37:32 | 209 | 19,0 | 5,1 | 3,4 | 1,9 | 0,1 | 47,7% | 29,1% | 65,4% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 45:37 | 17 | 17,0 | 7,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 46,2% | 16,7% | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 43:01 | 124 | 20,7 | 8,0 | 5,5 | 2,8 | 0,5 | 48,4% | 25,0% | 59,5% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 39:22 | 228 | 25,3 | 6,4 | 5,2 | 3,3 | 0,1 | 56,6% | 37,5% | 69,1% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 45:24 | 176 | 22,0 | 7,0 | 4,8 | 3,1 | 0,5 | 46,8% | 26,7% | 60,4% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 45:42 | 172 | 24,6 | 7,7 | 5,3 | 3,4 | 0,1 | 48,7% | 40,0% | 68,9% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 42:24 | 181 | 18,1 | 8,4 | 4,5 | 2,9 | 0,2 | 43,5% | 25,0% | 65,6% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 28:02 | 45 | 15,0 | 5,7 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 60,7% | 41,7% | 54,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | UNIMED | 6 | 38:11 | 67 | 11,2 | 4,7 | 4,5 | 1,0 | 0,2 | 37,9% | 21,7% | 64,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 40:21 | 87 | 21,8 | 7,3 | 5,0 | 2,3 | 0,3 | 50,0% | 23,8% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 30:03 | 17 | 8,5 | 3,5 | 5,5 | 2,5 | 0,5 | 46,7% | 20,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






