RafalWisniewski
12ORLY TEMIDY2. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 75 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 181pktw 10 meczach
- 18,1pktna mecz
- 8,4zbna mecz
- 4,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 424 min | 42:24 |
| Punkty | 181 | 18,1 |
| Zbiórki | 84 | 8,4 |
| — w ataku | 11 | 1,1 |
| — w obronie | 73 | 7,3 |
| Asysty | 45 | 4,5 |
| Przechwyty | 29 | 2,9 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 56 | 5,6 |
| Przewinienia | 24 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 60 | 6,0 |
| Ocena (EFF) | 180 | 18,0 |
- 43,5%FG64 z 147 z gry
- 25,0%3P11 z 44 za trzy
- 65,6%FT42 z 64 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 64 | 147 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 53 | 103 | 51,5% |
| Rzuty za trzy | 11 | 44 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 42 | 64 | 65,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | Z67 : 56 | 43:13 | 23 | 11 | 3 | |
| 15 sty 2023 | Z63 : 61 | 46:01 | 22 | 8 | 5 | |
| 18 gru 2022 | Z57 : 55 | 43:22 | 20 | 5 | 2 | |
| 4 gru 2022 | Z73 : 63 | 36:55 | 14 | 10 | 6 | |
| 27 lis 2022 | Z48 : 47 | 32:36 | 17 | 4 | 4 | |
| 13 lis 2022 | P39 : 47 | 48:00 | 8 | 12 | 3 | |
| 6 lis 2022 | Z68 : 62 | 42:22 | 13 | 4 | 8 | |
| 23 paź 2022 | P54 : 70 | 48:00 | 27 | 11 | 5 | |
| 9 paź 2022 | Z72 : 54 | 41:25 | 19 | 11 | 6 | |
| 2 paź 2022 | Z73 : 54 | 42:01 | 18 | 8 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 75 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 46:08 | 17 | 17,0 | 8,0 | 8,0 | 2,0 | 0,0 | 29,4% | 33,3% | 71,4% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 31:28 | 96 | 13,7 | 4,4 | 3,3 | 2,3 | 0,0 | 45,6% | 7,1% | 81,1% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 37:32 | 209 | 19,0 | 5,1 | 3,4 | 1,9 | 0,1 | 47,7% | 29,1% | 65,4% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 45:37 | 17 | 17,0 | 7,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 46,2% | 16,7% | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 43:01 | 124 | 20,7 | 8,0 | 5,5 | 2,8 | 0,5 | 48,4% | 25,0% | 59,5% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 39:22 | 228 | 25,3 | 6,4 | 5,2 | 3,3 | 0,1 | 56,6% | 37,5% | 69,1% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 45:24 | 176 | 22,0 | 7,0 | 4,8 | 3,1 | 0,5 | 46,8% | 26,7% | 60,4% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 45:42 | 172 | 24,6 | 7,7 | 5,3 | 3,4 | 0,1 | 48,7% | 40,0% | 68,9% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 42:24 | 181 | 18,1 | 8,4 | 4,5 | 2,9 | 0,2 | 43,5% | 25,0% | 65,6% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 28:02 | 45 | 15,0 | 5,7 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 60,7% | 41,7% | 54,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | UNIMED | 6 | 38:11 | 67 | 11,2 | 4,7 | 4,5 | 1,0 | 0,2 | 37,9% | 21,7% | 64,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 40:21 | 87 | 21,8 | 7,3 | 5,0 | 2,3 | 0,3 | 50,0% | 23,8% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 30:03 | 17 | 8,5 | 3,5 | 5,5 | 2,5 | 0,5 | 46,7% | 20,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






