RafalWisniewski
- 2021–2026
- 75 meczów
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 1436pktw karierze
- 19,1pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 4,5astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2979 min | 39:43 |
| Punkty | 1436 | 19,1 |
| Zbiórki | 483 | 6,4 |
| — w ataku | 70 | 0,9 |
| — w obronie | 413 | 5,5 |
| Asysty | 334 | 4,5 |
| Przechwyty | 189 | 2,5 |
| Bloki | 16 | 0,2 |
| Straty | 297 | 4,0 |
| Przewinienia | 168 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 463 | 6,2 |
| Ocena (EFF) | 1453 | 19,4 |
- 47,8%FG498 z 1041 z gry
- 28,8%3P100 z 347 za trzy
- 67,3%FT340 z 505 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 498 | 1041 | 47,8% |
| Rzuty za dwa | 398 | 694 | 57,3% |
| Rzuty za trzy | 100 | 347 | 28,8% |
| Rzuty wolne | 340 | 505 | 67,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez OSTAP RUSZTOWANIA, 5 lut 2023
- Mecz 30+ punktów11 razy · ostatnio z DACHMUR, 30 lis 2025
- Mecz 7+ asyst13 razy · ostatnio z GORYLA PL, 27 wrz 2026
- Mecz 5+ przechwytów9 razy · ostatnio z MDM SERWIS, 28 lut 2026
- Mecz 4+ trójki5 razy · ostatnio z BLAZERS 2, 12 paź 2025
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1436
- 50 meczówrozegranych meczów: 69
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
RUN'N GUN14 kwi 202436pkt8zb15as53eff
DACHMUR30 lis 202546pkt9zb5as45eff
WOLVES20 kwi 202433pkt4zb6as44eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






